blog background
 
marecky: Transport aut z zagranicy
z Niemiec, Belgii i Holandii
metka_epoznan
Autotransporter - niezawodna pomoc w transporcie aut
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 20
Aby mieć możliwość przetransportowania większej ilości samochodów, na przykład tych ściąganych z zagranicy, z całą pewnością należałoby dysponować odpowiednim przyrządem. W tej kwestii niewątpliwie sprawdzi się autotransporter oraz lohra. 

Co to jest autotransporter oraz lohra i do czego służą?

Autotransporter to nic innego, jak sporych rozmiarów tir, który służy do transportowania samochodów osobowych. Sprawdza się on w szczególności, kiedy koniecznym jest przewiezienie dużej ilości samochodów na przykład z fabryki do salonu.Lohra podobnie jak autotransporter jest czymś w rodzaju lawety, która służy do przewożenia mniejszych samochodów. Jest niezwykle wytrzymała i niejednokrotnie posiada dwie kondygnacje, w związku z czym samochody mogą być układane na niej piętrowo. 

Tak naprawdę zarówno autotransporter jak i lora pełnią dokładnie takie same funkcje, w związku z czym śmiało możemy je podpiąć pod wspólny mianownik.

Autotransporter (Lohra) - czy można go wypożyczyć?

Jeżeli zajmujemy się ściąganiem dużej ilości samochodów z zagranicy i potrzebujemy w tym celu odpowiedniego transportu, wówczas bez problemu możemy skorzystać z usług firmy, która posiada w swoich zasobach autrotransporter oraz lorę.

Z reguły firmy te na zlecenie jadą po odbiór samochodów i przywożą je osobie, która zamówiła ten rodzaj usługi. Pamiętać należy o tym, że aby móc prowadzić pojazd jakim jest autotransporter oraz lohra należy mieć odpowiednie uprawnienia, w związku z czym wynajem tego rodzaju pojazdów odbywa się w większości z opcją wynajęcia również kierowcy.

Jeżeli poszukujemy firmy, która przewiezie dla nas większą ilość samochodów, wówczas z całą pewnością nie będziemy mieli żadnego problemu z jej znalezieniem. Rynek obfituje w firmy świadczące ten rodzaj usług, w związku z czym z dużą łatwością znajdziemy firmę, która będzie nam najbardziej odpowiadać.
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta