blog background
 
ekodoradca: Ekologiczne rozwiązania
raport oddzialywan na srodowisko poznan, pozwolenie zintegrowane poznan
metka_epoznan
Najlepsze rozwiazania na upalne dni!
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 15

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Jak pamiętamy poprzednie lato było bardzo gorące. Dlatego już dziś zastanów się, jakie rozwiązania sprawdzą się najlepiej w Twoim domu czy ogrodzie, dzięki którym będziemy mogli się orzeźwić. Zobacz ciekawe pomysły do swojego domu i ogrodu, które pozwolą ci na relaks w upalne dni!Ciekawe rozwiązania do ogrodu – zagwarantuj sobie odrobinę chłodu!


Jeśli Twój ogród jest duży i pełen zieleni to warto zakupić kilka ciekawych rzeczy, dzięki którym czas w ogrodzie podczas upalnych dni będzie dla nas przyjemnością. Oto kilka ciekawych rozwiązań do ogrodu:


  • wanny SPA ogrodowe – to świetne rozwiązanie dla tych, którzy upalne dni uwielbiają spędzać w wodzie. Codzienna kąpiel z bąbelkami możesz odbywać codzienne w swoim ogrodzie. Jest to idealne rozwiązanie w upalne dni, szczególnie, kiedy możemy ustawiać temperaturę wody oraz rodzaje masażu. Oczywiście masaże nie są konieczne, dlatego wciskając odpowiedni przycisk szybko je wyłączysz.

  • Hamak – w każdym ogrodzie powinien znaleźć się hamak. Powinniśmy go powiesić w w cieniu, między drzewami. Na hamaku możemy wylegiwać się całymi dniami. Ostatnio również na rynku można spotkać wygodne fotele, które również pojawiają się w wielu ogrodach.

  • Murowany basen – dobrym rozwiązaniem jest też wymurowanie basenu. Będzie on nam służył przez wiele lat. A dzięki stosowaniu odpowiednich środków woda w basenie pozostanie czysta cale wakacje.Jak przygotować swój dom przed upalnymi dniami?


Wiadomo, że kiedy trwają wakacje w naszych domach również bywa gorąco i duszno. Co zrobić, aby zmniejszyć ten problem?


  • Rolety – mogą być zewnętrzne lub wewnętrzne. Zamontowanie jednych z nich to dobre rozwiązanie. Dzięki temu nie nagrzewa się pomieszczenie przez szybę. Dzięki nim w pomieszczeniu jest chłodniej.

  • Klimatyzacja i wiatraki – w swoim domu można zainstalować przenośną klimatyzacje, która schładza w pomieszczeniu powietrze. Jest to najefektywniejsze rozwiązanie. Ich cena jest dość wysoka, dlatego jeśli nie dysponujesz taka gotówką to zawsze możesz nabyć tańsze wiatraki.

Pamiętaj, aby w upalnie dni spożywać dużo płynów. Najlepsza na ten czas jest woda z cytryną i lodem. Pamiętaj, że picie dużej ilości wody schładza organizm.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka