blog background
 
ekodoradca: Ekologiczne rozwiązania
raport oddzialywan na srodowisko poznan, pozwolenie zintegrowane poznan
metka_epoznan
Problem zanieczyszczenia powietrza coraz bardziej powszechny
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 37

Zauważyłeś ostatnio, że coraz częściej pojawia się problem zanieczyszczenia powietrza? Wiesz, co zrobić, aby ten problem rozwiązać? Podziel się z nami swoim alternatywnym pomysłem.

Na blogu tym zajmiemy się problemem zanieczyszczenia powietrza. Dowiecie się jakie pozwolenia, ustawy i rozporządzenia wchodzą w życie. Decyzja środowiskowa Poznań oraz pozwolenie na emisje Poznań - nowe rozporządzenia dotyczące zanieczyszczeń i zwalczania ich skutków.


Problem zanieczyszczenia środowiska jest znany każdemu od wielu lat. Jednak ostatnio skutki są coraz bardziej odczuwalne. Zanieczyszczenie spowodowane jest w dużej mierze działaniami człowieka. Zbyt duża ilość używanych plastikowych pojemników i innych plastikowych przedmiotów, coraz większa ilość emisji dwutlenku węgla do atmosfery – poprzez spalanie węgla oraz emisję dwutlenku węgla przez samochody, brak segregacji śmieci i wiele innych czynników wpływa na bardzo zły stan powietrza.


Aby temu zapobiec uchwalane są nowe rozporządzenia i ustawy odnośnie zmniejszenia emisji zanieczyszczeń. Jakie to rozporządzenia i kto je musi przestrzegać? Zapraszam do śledzenia moje bloga!

 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Błażej Poczta: Poważne inwestycje, głównie z budżetu państwa w infrastrukturę alternatywnych źródeł grzewczych /gaz, cieć ciepłownicza, eko-energia itp./. Następnie wprowadzenie ustawowego zakazu /z nielicznymi wyjątkami/ użytkowania palenisk domowych na paliwa stałe. Jedyne rozwiązanie dające pozytywny skutek zdrowotny ze wzrostem średniej długości życia. Należy przekonać polski rząd, ciała opiniotwórcze, wszelkich decydentów na różnych szczeblach.
dodano: Poniedziałek, 2019.02.04 19:49, IP:37.47.169.XXX
ok
1
not ok
0
odpowiedz|usuń
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka