blog background
 
listymikolaja: Wierszyki o mikołaju dla dzieci
Wierszyki o mikołaju dla dzieci,mikołaj bajka,filmy świąteczne dla dzieci
metka_epoznan
Kilka słów o wigilijnym liście od mikołaja....
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 30
Wigilijny list od Świętego Mikołaja! Idealny sposób dla Świętego Mikołaja, aby poinformować go, że jest w drodze, i zachęcić ich do dryfowania w krainie skinienia głową, aby mógł zsunąć się z komina i zostawić swój specjalny prezent pod choinką!
Chcę podzielić się z Wami troszeczkę o naszym wyjątkowym Wigilię od Świętego Mikołaja io tym, jak do tego doszło. 

Jedynym niefortunnym negatywnym skutkiem korzystania z usługi "Listy z Mikołajem", aby pomóc Mikołajowi, jest to, że mój czas jest dość pochłonięty przez to w listopadzie i grudniu. Nie tylko często jestem pozbawioną snu (niestety) zrzędliwą mamą, czasami brakuje mi działu organizacyjnego. 

Przez lata robiłem się coraz lepszy i starałem się jak najwięcej przygotować z wyprzedzeniem. 

Staram się dostać prezenty świąteczne kupione pod koniec listopada i pakowane z dużym wyprzedzeniem, i staram się też trochę wcześnie zdobyć "Mały pomocnik" na kartkach i prezentach.

I to, moi przyjaciele, narodził się List Wigilijny od Świętego Mikołaja! Święty Mikołaj i ja mieliśmy dobry stary pogawędkę o tej sytuacji, i pracowaliśmy razem, aby stworzyć Wigilijny list. 

I list zaopatrzeniowy od Świętego Mikołaja, ale powiem o tym więcej w innym poście


A więc wracając do Wigilijnego listu od Świętego Mikołaja 


Mikołaj lubi wysyłać te specjalne listy wigilijne z sań podczas podróży z bieguna północnego! Zapewnia dzieci, że tak naprawdę jest w drodze z prezentem na Boże Narodzenie. 

Przyznaje również, że wie, że ma nadzieję na konkretny prezent i że chociaż nie zawsze jest w stanie wnieść dokładnie to, o co prosił, wie, że pokochają prezent, który wybrał właśnie dla nich. Co więcej, Święty Mikołaj mówi im dokładnie, jaki papier do pakowania powinien znaleźć pod choinką!

W jaki sposób przybywa list wigilijny od Świętego Mikołaja?


W naszym domu mamy całkiem niezłą rutynę wigilijną. Po skończeniu wszelkich spraw na ostatnią chwilę (i jest nieuchronnie coś!) I zawiniemy prezenty last minute, pieczemy świeże ciasteczka dla Świętego Mikołaja i wrzucamy do specjalnej kolacji wigilijnej. 

Oczywiście regularnie sprawdzamy z przesyłkę w regularnych odstępach czasu, więc wiemy, jak blisko on się dostanie i kiedy musimy iść spać!

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Bartek