blog background
 
pracowniasmaku: Catering dietetyczny Gdynia, Gdańsk, Sopot, Poznań
Catering dietetyczny,catering Gdańsk,Catering dietetyczny Gdynia,Dietetyk Gdańsk,Dietetyk Gdynia
metka_epoznan
Catering dietetyczny Gdynia, Gdańsk, Sopot, Poznań
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 50

Moja opinia o cateringu dla vegatarianówWegetarianizm wydaje się być gorącym tematem na Instagramie w tym miesiącu! To wszystko w mediach społecznościowych, a nawet gigantyczne supermarkety, takie jak Sainsbury's, angażują się w akcję. 

Byliśmy zainteresowani, aby dowiedzieć się, że wielu naszych klientów bierze to wspólnie w swoich biurach, w wyniku czego zaobserwowaliśmy znaczny wzrost liczby zamówionych wegańskich posiłków. 

Podczas gdy niektórzy ludzie decydują się podjąć wyzwanie schudnięcia po Bożym Narodzeniu, wydaje się, że coraz więcej osób jest po prostu zainteresowanych odkryciem, co oznacza weganizm i, co może bardziej istotne, jak smakuje!

W Gdańsku jesteśmy tutaj, aby pomóc ludziom pokazać, że wegańska żywność może być tak różnorodna i ciekawa, jak wszystko inne - zdecydowanie nie musi oznaczać talerza z soczewicą i warzywami (chociaż może to przynieść zaskakująco smaczne wegańskie jedzenie prawidłowo!)


Czym jest weganizm?

 
Jeśli nie żyjesz pod kamieniem (lub bez połączenia z internetem - to w zasadzie to samo), są szanse, że dowiesz się o weganizmie. Tak, że jesteśmy na tej samej stronie, omówmy nasze podstawy i wyjaśnij, co to znaczy być weganinem.

Weganizm jest decyzją dotyczącą stylu życia, aby zaprzestać używania produktów zwierzęcych lub polegać na produktach zwierzęcych lub produktach, które korzystają w jakikolwiek sposób z eksploatacji zwierząt. 

Oznacza to brak ubrań ze zwierząt (skóra parzona, wełna i jedwab), żadnych produktów kosmetycznych testowanych na zwierzętach lub z udziałem części zwierzęcych, bez jedzenia i picia, które zawierają jakiekolwiek produkty pochodzenia zwierzęcego (mięso, ryby, jaja, nabiał, miód , a nawet niektóre piwa i wina). 

Ci, którzy tylko subskrybują dietetyczny składnik weganizmu i nadal wykorzystują produkty uzależnione od zwierząt, takie jak buty ze skóry i makijaż bez okrucieństwa, są lepiej nazywane dietą opartą na roślinach, a nie wegańską, sprawdź dietetyk medyczny.

 

Jaka jest idea cateringu dla wegetarian?
 

Niedawno powstający ruch "Veganuary" wzywa społeczeństwo do przyjęcia diety opartej na roślinach w styczniu i zbadania wielu smaków i faktur, jakie mogą zaoferować rośliny.


Jest kilka powodów, dla których ludzie mogą być nęceni przez wegetariana. Istnieje wiele dowodów sugerujących dietę wegańską, jeśli zrobione poprawnie, mogą prowadzić do wielu korzyści zdrowotnych.

wegetarian przypisuje dietę wegańską obniżając poziom cholesterolu, ciśnienie krwi i zmniejszając ryzyko cukrzycy i chorób serca. Długoterminowi weganie, a nawet ci, którzy próbowali wegańskich diet tymczasowo, regularnie zgłaszali uczucie większego napięcia, mniej zmęczenia i rewitalizacji. Jednak zdrowie to tylko jeden z wielu powodów, dla których ludzie decydują się na próbę Veganada. 

Niektórzy przyjmują styl życia, aby zaprotestować przeciwko niezrównoważonym, intensywnym systemom produkcji zwierzęcej, które stały się tak powszechne w ciągu ostatnich 50 lat, ze szkodą dla naszego środowiska i globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Inni nadal podejmują wyzwanie z moralistycznej perspektywy, aby zapobiec cierpieniu zwierząt.

Niezależnie od tego, czy weganizm jest najbardziej zrównoważoną i korzystną dietą do przyjęcia w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego na świecie, wciąż pozostaje kwestią sporną. Pewne jest jednak, że moglibyśmy dość znacząco skorzystać na ograniczeniu spożycia mięsa
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Maciej Leraczyk