blog background
 
meblemerda: MEBLE MERDA - kuchnia pod zabudowę Poznań
kuchnia pod zabudowę Poznań,kuchnia w zabudowie Poznań,meble do kuchni Poznań,zestawy mebli kuchennych Poznań
metka_epoznan
Kuchnia pod zabudowę Poznań - Poradnik
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 15

Przewodnik po blatach kuchennych

kuchnia pod zabudowę Poznań

Czujesz się przytłoczony tym, jaki blat kuchenny wybierzesz? Jesteśmy z Tobą.

Czy myślisz o nurkowaniu do pełnej aktualizacji kuchni lub po prostu prosty projekt DIY weekendu, oto podział jedne z najlepszych blaty można wybrać z, według tego, co chcesz, aby Twoja kuchnia czuć i wyglądać.

 
Blat i szafki z litego drewna

Laminate blat


Blaty laminowane są zarówno ekonomiczne, jak i łatwe do zainstalowania - idealne na zabawny, weekendowy projekt DIY. Choć laminat zyskał w ostatnich latach złą reputację, dzięki kilku współczesnym aktualizacjom znów zyskał na popularności.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś uzyskać wygląd kamienia, drewna, a nawet blatu kwarcowego za ułamek kosztów, najlepszym rozwiązaniem jest laminat.

Blat kaflowy


Blat kaflowy może być najbardziej eleganckim sposobem na ponowne ustawienie blatu kuchennego. Możesz trzymać się jednego eleganckiego koloru lub mieszać i dopasowywać płytki, aby stworzyć piękny, jedyny w swoim rodzaju wzór.

Jeśli czujesz się pełen przygód, długi weekend powinien wystarczyć na zindeksowanie własnego blatu z płytkami.


Kwiaty na blacie kuchennymJeśli szukasz ciepłego domku, drewniane blaty kuchenne mogą być najlepszym wyborem. Przy odpowiednim uszczelnieniem, musisz wielofunkcyjny blat, który jest wystarczająco trudne do przygotowania żywności, sanitarnych dla mięsa siekania i odporne na wysoką temperaturę.

Dzięki szerokiej gamie akcji, na pewno znajdziesz coś, co pasuje do wystroju Twojego domu.

Biały blat kwarcowy z blatem rozmycie tła kuchnia, szablon wyświetlania produktu

Bezobsługowy kwarc

Blaty kwarcowe są niezwykle popularne ze względu na ich odporność na plamy, kwasy, zadrapania, wysoką temperaturę, a nawet duże obciążenia! Podczas gdy kolor biały i szary to jedne z najbardziej popularnych odcieni, kwarc ma również wiele innych kolorów i wzorów. Jeśli szukasz czegoś stylowego i mało wymagającego w konserwacji, kwarc może być najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie warto zastanowić się nad kuchnia w zabudowie PoznańUnikalny granit

W przeciwieństwie do kwarcu, granit jest w 100% naturalnym kamieniem. Każdy kawałek granitu ma niepowtarzalny wzór i jako taki jest uważany za wysokiej klasy ulepszenie do Twojego domu. Blaty granitowe zapewniają trwałą powierzchnię, ale jak każdy kamień naturalny, wymagają corocznej konserwacji.

Szafka kuchenna z marmurowym blatem 

Jeśli chcesz elegancki i ponadczasowy blat, powinieneś pomyśleć o instalacji marmuru. Porównywalna cena i wytrzymałość na kwarc i granit, marmur wymaga dodatkowej konserwacji, ponieważ jest dość porowaty i delikatny.

Jeśli szukasz nietradycyjnych blacie, zajrzeć do stali, betonu, czy nawet recyklingu blatami szklanymi - niebo jest granica tutaj! Ale zanim zaczniesz się nudzić, znajdź swój budżet i czas, który możesz poświęcić na ten projekt.

Zapraszamy do komentowania
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka