blog background
 
meblemerda: MEBLE MERDA - kuchnia pod zabudowę Poznań
kuchnia pod zabudowę Poznań,kuchnia w zabudowie Poznań,meble do kuchni Poznań,zestawy mebli kuchennych Poznań
metka_epoznan
Lalki dzidziusie / reborn czy warto kupić?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 40

LALKI: WPROWADZENIE
Lalka Waldorfa może być pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy myśli się o "zabawkach Waldorfa". Często otrzymuję zapytania o lalki Waldorf i jak wybrać jedną. Tutaj podzielę się z Wami kilkoma typowymi pytaniami i moimi odpowiedziami.

P: Czym dokładnie jest lalka Waldorfa?

O: Lalka Waldorf to rodzaj lalki używanej w edukacji Waldorf. Są one zwykle wykonane ręcznie z naturalnych włókien, takich jak wełna i bawełna, przy użyciu tradycyjnych europejskich technik produkcji lalek.

Cechy twarzy lalki Waldorf są celowo minimalne (na przykład dwa haftowane oczy i podpowiedź ust) lub w ogóle nie mają cech twarzy! Ma to umożliwić dziecku rozwinięcie jego zdolności wyobraźni i kreatywności. Bez stałych rysów twarzy dziecko może sobie wyobrazić, że lalka ma jakąkolwiek ekspresję. Równie łatwo można sobie wyobrazić, że taka lalka jest szczęśliwa lub smutna; płacz lub śmiech - w przeciwieństwie do twardej plastikowej lalki, ze stałą, stałą ekspresją.

P: Kiedy jest dobry czas na wprowadzenie lalki po raz pierwszy? 

Które lalki polecasz dla różnych grup wiekowych?

Odp .: W ciągu pierwszego roku można wprowadzić lalkę do maluszka! Zawsze polecam lalkę waldorf jako idealną pierwszą lalkę dla dziecka, a nawet do wieku dwóch lat.

Czasami nazywany "Lalką ręcznikową", Kocyk Lalka jest krzyżówką ulubionego "blankie" i lalki. Dzieci uwielbiają patrzeć na ludzką twarz, a ta lalka ma uformowaną głowę pokryta dzianiną bawełnianą i ręcznie szytymi prostymi rysami twarzy. 

Ma nieformowane, miękkie ciało flaneli i proste dłonie i stopy wszyte w cztery rogi. Flanelowe ciało z bawełny jest ciepłe i miękkie, a także odżywiające się zmysły dziecka. Dłonie i stopy zachęcają do gumowania i żucia, a materiały są bezpieczne i nietoksyczne.
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka