blog background
 
klinikalavie: Blog o kardiologii
dobry kardiolog poznań,echo serca poznań
metka_epoznan
Wiosna, lato, sport - jak uciec problemom kardiologicznym?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 39

Kardiolog Poznań - Blog


Wiosna jest na horyzoncie w Poznaniu, a to oznacza, że ​​wszyscy w końcu zaczynają wychodzić ze swoich jaskiń i przygotowują się do podjęcia wszelkich działań na świeżym powietrzu, jakie ma do zaoferowania to dzielnica Rataj. 

Jeśli jedna z twoich rezolucji na rok miała być zdrowsza, chcielibyśmy zachęcić cię do dodania dodatkowego aspektu do tej konkretnej rozdzielczości - wyjdź na zewnątrz i zdrowiej! Jeśli zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wziąć te cele fitness na ulice, szlaki i góry, oto kilka dobrych powodów.

Zdrowie kardio

Wydostanie się z tego świeżego górskiego powietrza i bieganie jest świetne dla zdrowia układu krążenia i pomaga budować wytrzymałość. 

Robienie tego konsekwentnie nie tylko pomoże ci biegać dalej, ale także ułatwi ci ćwiczenia cardio i przyczyni się do poprawy zdrowia twojego serca w miarę upływu czasu. Jeśli masz problemy z sercem polecam dobry kardiolog poznań pomógł mi pokonać chorobę :)

Zdrowie psychiczne

Badania wykazały, że chodzenie lub przebywanie na zewnątrz przez 30 lub więcej minut dziennie pomaga złagodzić stres, łagodzi łagodną depresję i ogólnie zwiększa twoje zdrowie psychiczne.

 Poruszanie się na wszelkie sposoby regularnie pomaga zmniejszyć stres, ale jest coś, co wiąże się z przebywaniem na zewnątrz, przyjmowaniem miejsc, dźwiękami i odczuwaniem ocieplenia wokół ciebie, co zapewnia dodatkowy impuls psychiczny.

Witamina D

Podniecający nastrój i ta nieznośna mała witamina, której tak wielu z nas często brakuje w wielkim czasie. Pomiędzy zadaniami biurkowymi i temperaturami zimowymi utrzymując nas w pomieszczeniu jeszcze bardziej niż normalnie, nie bądź zaskoczony, jeśli ostatnio czujesz się trochę leniwy niż zwykle - i nie zdziw się, jeśli szybko się ożywisz po spędzeniu więcej czasu na zewnątrz.

Witamina D ma kluczowe znaczenie dla zdolności organizmu do wchłaniania wapnia, a osoby z wyższym poziomem witaminy D wykazują między innymi mniejsze ryzyko chorób serca, depresji i osteoporozy. 


 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
KLINIKALAVIE
klinikalavie.epoznan.pl
RSSsend_message
Dobry kardiolog dziecięcy poznań
Centrum La Vie
Paczkowska 9a 60-171 Poznań, 60-171 Poznań
POLECANE STRONY
https://klinikalavie.pl
ARCHIWUM WPISÓW
Wiosna, lato, sport - jak uciec problemom kardiologicznym? (2 maj 2018)
Zdjęcie: jovanka