blog background
 
balonyzhelem24: Balony z helem Bydgoszcz
Balony z helem
metka_epoznan
Kwiaciarnia internetowa online Gwiazda Betlejemska - sposób na szybką dostawę kwiatów
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 29

Kwiat Gwiazda BetlejemskaWiele kwiatów można skorzystać do przygotowania świątecznych aranżacji, a tylko Gwiazda Betlejemska uosabia wielkie stanowienie tego święta. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się o symbolice tego kwiatu także własnych zabawnych faktów!


Pochodzenie i symbolizm

Kwiat Gwiazdy Betlejemskiej, naukowo znany jako Ornithogalum umbellatum, często wiąże się z narodzinami Jezusa. Legenda głosi, iż Bóg stworzył prawdziwą Gwiazdę Betlejemską, aby poprowadzić trzech mędrców do pomieszczenia narodzin Chrystusa Dziecka. Kiedy mędrcy dotarli bezpiecznie do miejsca przeznaczenia, Bóg, pomyślał, iż kwiat jest za piękny, żebym go wygnać i wprowadził zatrzymać go na podłodze. Rzuca się, iż gwiazda eksplodowała na milion drobnych kawałków, stając się tym, co znamy już jako kwiat w formacie gwiazdy.

Ten wspaniały kwiat przylega do rodziny Hyacinthaceae oraz powstaje z Afryki Południowej oraz Europy. Jest szczególnie używany w bukiety kobiety a zagraniczne układy weselne jako symbol czystości również nadziei. Szczególne świadczenia związane z obecnym kwiatem to czystość, niewinność oraz zapomnienie.

Zabawne fakty

Gwiazda betlejemska jest podobna do czosnku dzikiego, lecz po zmiażdżeniu nie jest takiego samego zapachu.

Mogą zdobyć swój ogród a są bardzo niemożliwe do pozbycia się. Aby utrzymać je pod opieką, należy je wyhodować w pojemnikach.

Kwitnąca gwiazda wydobywa się na liście najbardziej inwazyjnych egzotycznych kwiatów w 10 stanach! Yikes!

Chociaż ten 6-płatkowy kwiat jest ładny dla oka, wiadomo, że zawiera alkaloidy, które potrafią stanowić trujące dla zwierząt. Tak więc, wynoś oko na domowych futrzanych przyjaciół, gdy odkrywają twój ogród!

Dostępność

Gwiazda Betlejemska to kwiat zimowy, który kwitnie późną wiosną lub wczesnym latem. Przydatne są w kolorach białym, żółtym, fioletowym, pomarańczowym, a nawet różowym. Udaj się do naszej kwiaciarni oraz zauważ to coś dla siebie!

Pozwól bezpośredniej kwiaciarni internetowej kwiaty-prezenty.pl zainteresować się dekoracją świąteczną

Poświęcona są w pełnym rozkwicie, więc see it here jeżeli nie zacząłeś dekorowania, możesz poczuć się nieco spanikowany. Przecież nie martw się! Nie bierze nikogo, kto liczy na ciebie, by ułatwić ci rozweselić dom. Zgadza się, twoja kwiaciarnia czeka, by ułatwić ci wykonać zakład na prawdziwa. Będzie wówczas prawdopodobnie zawierał trochę świerka i mało sosny, oprócz poinsencji, ostrokrzewu i amarylis.

Poczynając od tablecape, porozmawiaj ze własną kwiaciarnią o biegaczu do stołu wykonanym przez sezonowe rośliny zimozielone. Będzie stał dłużej niż tradycyjny element atrakcyjny natomiast będzie robiłeś oszałamiająco sam, czy z dowolnymi dekoracjami. Jeśli pragniesz coś mniejszego na nasz stół, ważnym elementem jasnoczerwonych ostrokrzewów i liści z szyszek sosny i świece filaru oraz oświadczenie.

W budynku z klatką schodową girlanda lub wstążka prawie przeważnie jest zdobiona. Jeżeli planujesz mało to zmienić, dodaj wieńce lub poinsecje do miksu. Wprowadzanie na schodach poinsecji doniczkowych z własnymi detalami dekoracji świątecznej to przyjemny sposób dodawania kwiatów do dekoracji bez większego zamieszania

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka