blog background
 
gierek90: co robić latem
lato, wakacje, wypoczynek
metka_epoznan
Kolonie młodzieżowe dla córki
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 35
Kolonie młodzieżowe dla córki

Jeśli jesteś rodzicem nastoletniej córki, jak najbardziej musisz pamiętać o jednym - odpoczynek w wakacje to podstawa. Po prostu każda nastolatka pragnie gdzieś pojechać, zrobić coś szalonego, niesamowitego, przynajmniej w swoim mniemaniu. Nie ma lepszego sposobu na wyszalenie się, aniżeli wyszalenie się na koloniach. Bardzo pozytywne w kontekście chęci wyszalenia się jest szczególnie to, że jakby nie patrzeć nasza nastoletnia latorośl będzie pod opieką dorosłych, czyli to takie kontrolowane szaleństwo.

 

                Oczywiście bardzo ważne jest to, aby posłać swoją pociechę w bezpieczne miejsce, z odpowiednimi ludźmi. Na całe szczęście nie brakuje w naszym kraju organizatorów tego typu wypadów, którzy są w stanie zagwarantować bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Niektórym z nas może się zapewne wydawać, że najlepiej to niech taka dziewczyna siedzi w domu, ale przecież nie tędy droga. Trochę jednak zaufania się przyda, co do tego ciężko mieć jakiekolwiek wątpliwości. No dobrze, ale jakie kolonie młodzieżowe są w tym momencie szczególnie godne bardzo dużego zainteresowania? Jakie destynacje są modne w 2018 roku? Które z nich mogą się podobać nastolatce?

Więcej na stronie https://www.atas.pl/

                No cóż, przede wszystkim mocno godna zainteresowania jest Chorwacja. Wiadomo, że mówimy o takim kraju, w którym jest bardzo wiele urokliwych miast i miasteczek, bardzo dużo plaż, do tego jest tam bardzo bogate życie nocne. W dalszym ciągu na topie są również Włochy - z Rimini na czele. Owszem, ostatnio Rimini na złą prasę, ale jednak to był tylko jeden przypadek. Gdyby to było niebezpieczne miasto, ten przypadek nie zrobiłby takiej wielkiej kariery w mediach - po prostu byłby jednym z wielu tego typu dramatów, a wcale tak nie jest. Oczywiście nie można zapominać również o koloniach organizowanych w Polsce - przecież przyszło nam żyć w takim kraju, w którym jest naprawdę wspaniale pod tym względem. Są góry, jest morze, mamy piękne Mazury - są również chociażby Bory Tucholskie. Jest po prostu bardzo dużo fajnych destynacji kolonijnych!

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka