blog background
 
orioled: Ekrany LED producent
ekranyled,ekranyledowe,ekranydotykowe
metka_epoznan
Ekrany LED producent - dotykowe i diodowe czy warto?
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 19
5 Najlepszych Ekranów dotykowych LED

 
Jeśli dopiero zaczynasz poszukiwania najlepszych wyświetlaczy cyfrowych, prawdopodobnie jesteś zaskoczony wszystkimi wariantami na rynku. Istnieje wiele niezliczonych marek (nie wspominając o różnego rodzaju wyświetlaczach, takich jak telewizory, kioski i projektory), które mogą być trudne do poruszania się po rynku, aby ustalić, jakie są najlepsze oferty.

Pomyśl o tym jako punkt wyjścia do własnych badań. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić jeden ekran dla Twojej małej firmy czy setki dla Twojej firmy firmowej, znajdziesz coś odpowiedniego dla Twojego budżetu.

Teraz, w kolejności od najmniejszej do największej, jest spektakularne z naszych 5 najlepszych cyfrowych wyświetleń oznakowania! (Ceny mogą ulec zmianie.)

Ekrany LED producent

Ten 48-calowy wyświetlacz firmy ViewSonic jest idealny dla hoteli, restauracji i innych klientów korporacyjnych poszukujących wysokiej jakości, wysokiej jakości ekranu HD LED. Wyświetlacz wyposażony jest w szerokie kąty widzenia i zaawansowane technologie jasnościowe zaprojektowane z myślą o lepszym oglądaniu. Co najważniejsze, technologia firmy Enplug wkrótce zostanie zintegrowana z ekranami ViewSonic, zapewniając najlepsze wrażenia na rynku cyfrowym i wizualnym.

50-calowy wyświetlacz NEC to świetna okazja do komercyjnego ekranu, oferującego pełny obraz HD 1080p, trzyletnią gwarancję oraz port RS-232 i wiele portów HDMI. Jeszcze lepiej, możesz pozostawić ten ekran w 24/7 bez przegrzania - jest to przyjazny dla środowiska obiekt wymagający lobbingu, szkoły i innych ustawień firmowych. Ekran zawiera tryb oszczędzania energii i podświetlenie diodami LED, dzięki czemu nie otrzymasz wstrząsu naklejki z rachunków za energię elektryczną.

Podłoga interaktywna

Choć istnieją niezliczone marki i modele do wyboru, jest to dobra reprezentacja funkcji i specyfikacji, które można spodziewać się w swoich dodatkowych badaniach w tym przedziale cenowym. Oczywiście robienie zakupów w budżetze oznacza, że ​​musisz pogodzić się z pewnymi funkcjami. Im więcej pieniędzy chcesz wydać, tym bardziej prawdopodobne jest, że telewizor jest odpowiedni do jasnych środowisk, otoczony cieńszymi ramkami i może pracować 24 godziny na dobę. Ale są to solidne zakłady za ich odpowiednie ceny, a jeśli szukasz okazja, nie możesz pomylić się z tymi pięcioma.

Sprawdź,  Kiosk multimedialny - orioled.pl
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
ORIOLED
orioled.epoznan.pl
RSSsend_message
Producent Ekrany dotykowe LED i Digital Signage
POLECANE STRONY
https://orioled.pl/
ARCHIWUM WPISÓW
Ekrany LED producent - dotykowe i diodowe czy warto? (20 paź 2017)
Zdjęcie: Hanna Rydlichowska