blog background
 
Olka: Informacje branżowe
remonty, dietetyk, horror house
metka_epoznan
Geodezja i nieruchomości - profesjonalne usługi
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 23
Kupno mieszkania, domu jest bardzo ważną decyzją, która powinna być przemyślana. Podobnie jest w przypadku zakupu działki, aby potem postawić na niej swój wymarzony dom. Warto skorzystać z profesjonalnych usług geodezyjnych oraz agencji nieruchomości. Jakiej pomocy można oczekiwać od geodety i pośrednika?

Geodeta Mogilno - zakres świadczonych usług

Geodeta, który posiada uprawnienia, może świadczyć szeroki zakres usług. Do najczęstszych usług, którymi się zajmuje, należą:
  • podziały nieruchomości - wydzielenie nowych działek ewidencyjnych z istniejących
  • mapy do celów projektowych - opracowanie kartograficzne
  • inwentaryzacje przyłączy - zebranie aktualnych danych o przestrzennym rozmieszczeniu mediów (woda, prąd, gaz, kanalizacja)
  • inwentaryzacje budynków - sporządzona po zakończeniu budowy obiektu
  • wytyczenia - fizyczne określenie projektowanych budynków lub innych obiektów na placu budowy poprzez wyniesienie ich charakterystycznych elementów na plac budowy (określenie osi i wysokości )
  • certyfikaty energetyczne - jakość budynku czy mieszkania z punktu widzenia zużycia energii

Geodeci pracują przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu pomiary, które dokonują, są bardzo precyzyjne, dokładne.

Nieruchomości - domy, mieszkania, lokale, działki na sprzedaż w Mogilnie

Zastanawiasz się nad kupnem domu, mieszkania bądź działki pod budowę? Nie wiesz, czym sugerować się podczas zakupu? Skorzystaj z pomocy agencji nieruchomości. Agent doradzi, udzieli cennych wskazówek. Wybór powinien być przemyślany, zgodny z oczekiwaniami. Podczas wyboru nieruchomości pod uwagę należy wziąć: okolicę, bliskość do sklepów, aptek, szkół, funkcjonalność lokalu, cenę, wielkość, usytuowanie względem kierunków świata. Agent nieruchomości to osoba, która jest specjalistą na rynku nieruchomości. Jest na bieżąco z wszelkimi przepisami. Pośrednik sprawdza daną nieruchomość pod względem prawnym, tak, aby klient zakupił bezpieczną nieruchomość.

WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: Natalia Cofta