blog background
 
Olka: Informacje branżowe
remonty, dietetyk, horror house
metka_epoznan
Niezapomniana przygoda, emocje... w escape room Poznań
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 25
Mieszkanie w dużym mieście słynie z prowadzania rozrywkowego, aktywnego trybu życia. Większość osób po ciężkim, długim dniu w pracy, chce wyjść z domu, oderwać się od codzienności. Jest oczywiście też taka grupa osób, która preferuje odpoczynek w domowym zaciszu.

Jednym z bardzo atrakcyjnych miast pod względem rozrywki jest Poznań. miasto obfituje w liczne bary, puby, dyskoteki, kręgielnie, pijalnie alkoholu, ścianki wspinaczkowe, baseny, termy. Bardzo ciekawym miejscem jest escape room. Jest to świetna atrakcja na weekend w Poznaniu.

Na czym to polega?
Uczestnicy zostają zamknięci w wybranym przez siebie pokoju o danej tematyce. Mają 60 minut, aby dotrzeć do wyjścia. Rozwiązanie zagadek, zadań gwarantuje odnalezienie klucza, który otworzy drzwi. Pokoje zagadek dostarczają ogromną dawkę emocji, wrażeń, przeżyć, które na pewno długo pozostaną w głowach uczestników. Jest to forma rozrywki dla osób, które lubią się bać, czuć dreszcz emocji na skórze. Zamknięci w pokoju przyczynia się do integracji osób. Chcąc wydostać się z pokoju, należy ze sobą współpracować, porozumiewać się, rozmawiać. Niecodzienna rozrywka dla każdego!

Escape room sprawdza się jako pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale również jako miejsce, gdzie można zorganizować wieczór panieński.

Zamknięci w pokoju Poznań to rozrywka dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy, kto lubi dobrą zabawę i emocje, odnajdzie się idealnie. Przenieś się w inny scenariusz, inną rzeczywistość! Wprowadź emocje do swojego życia.

Może warto pomyśleć i urozmaić swój wolny czas, udając się właśnie od escape room w Poznaniu, Kaliszu? Ciekawy pomysł na spędzenie wspólnego czasu z przyjaciółmi, rodziną, dziećmi. Zbierz w sobie odwagę i zmierz się ze strachem!
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta