blog background
 
Click2Go: Click2Go Carsharing
carsharing,poznan,jestemtu,autonaminuty,innowacja,hybryda,ekologia
metka_epoznan
#8 Automatyczna Skrzynia Biegów – Komfort XXI Wieku
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 36

#8 Automatyczna Skrzynia Biegów – Komfort XXI Wieku

Wielu z Was zadaje Nam pytania: Jakie będą auta i czy będzie dostępna automatyczna skrzynia biegów?

Wyjaśniamy…

Jak już mogliście zauważyć na naszym profilu FB Click2Go będą dostępne hybrydowe Toyoty Yaris. Są to ekologiczne i wyjątkowo komfortowe pojazdy. Każde auto będzie wyposażone w automatyczną skrzynię biegów o oznaczeniu CVT. Producenci aut z tzw. „wyższej półki” konfigurują pojazdy tak aby  spełniały nie tylko najsurowsze wymogi ekologii, ale również klientów. Toyota Yaris wyposażona w taką przekładnię jest bardziej ekologiczna ale również stawia się w jednym rzędzie z autami premium – gdzie „automat” jest już w większości przypadków standardem.

Prowadzenie samochodu z automatyczną skrzynią biegów jest czystą przyjemnością. Zapominamy o pedale sprzęgła i operowaniu lewarkiem zmiany biegów. Auto za nas wybiera odpowiednie przełożenie które sprawi że jazda jest bardziej komfortowa i ekonomiczna. Jeżeli sytuacja na drodze wymusi nagłe przyspieszenie, skrzynia od razu daje nam do dyspozycji pełną moc, a w przypadku nagłego hamowania, nie musimy pamiętać o redukowaniu biegów do najniższego.

„Jazda z automatyczna skrzynia biegów przypomina grę komputerową, gdzie mieliśmy do wyboru jedynie strzałki na klawiaturze odpowiadające przyspieszaniu i hamowaniu”

Obawy i teorie krążące i związane z poruszaniem się pojazdem z automatem są w większości przypadków błędne, a kierowcy którzy mieli już styczność z takim rozwiązaniem są jednogłośni: Automat to komfort na miarę XXI wieku.

We wszystkich autach znajdziecie prostą instrukcję która powie Wam jak zmieniać przełożenia i prowadzić pojazd, a uwierzcie Nam – jest to sama przyjemność.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: Natalia Cofta