blog background
 
herold15: prowadzimy biznes
biznes, firma, przedsiębiorca
metka_epoznan
Promocja poprzez karty
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 28

Wszystkie nowoczesne rozwiązania ułatwiające nam życie w różnych jego dziedzinach można przełożyć także na warunki promocji marketingowej. Cały czas powstają nowe narzędzia, a narzędzia już istniejące są rozwijane do poziomu oferującego nową funkcjonalność. Jednym z takich cały czas rozwijanych narzędzi jest karta premiowa, dzięki której można nie tylko nagradzać stałych klientów w programach lojalnościowych, ale także oferować różnego rodzaju zachęty dla swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Karty-portmonetki

Najczęściej wykorzystywane rozwiązanie tego typu to karta przedpłacona, ponieważ jest ona w praktyce najłatwiejsza w obsłudze, a do tego jest bardzo bezpieczna. Związane jest to z tym, że znajdzie się na niej zawsze tylko tyle pieniędzy, ile zostanie na nią wpłacone, więc jakakolwiek kradzież czy nieautoryzowane użycie nie będzie związane z żadnymi poważnymi konsekwencjami i problemami dla posiadacza czy emitenta. Co więcej, takie karty wydawane są w standardowych wersjach zgodnych z innymi kartami płatniczymi, dzięki czemu można z nich korzystać w zasadzie dowolnym miejscu wyposażonym w karty płatnicze, jeśli tylko karta będzie wydana przez jednego z liderów rynku kart płatniczych. A tak jest niemal zawsze. Karta premiowa będzie dzięki temu akceptowana w ponad 300.000 punktów w całym kraju i niemal na całym świecie.

Łatwe zasilanie

Dzięki tego typu kartom istnieje możliwość wygodnego śledzenia wszystkich transakcji wykonywanych przez klienta i zasilania jego salda w sposób niemal natychmiastowy. Jest to rozwiązanie wygodne dla wszystkich i do tego bardzo skuteczne z czysto praktycznego punktu widzenia. Posiadacze tego typu kart bardzo cenią sobie fakt, że otrzymują pieniądze bezpośrednio na swoje konto i mogą z nimi zrobić to, co im się podoba. Nie ma sytuacji, w której karta premiowa by ich ograniczała. Karta przedpłacona może najczęściej byc nawet wykorzystywana jako karta bankomatowa, więc jeśli jej posiadacz uzna, że najlepsza nagroda dla niego to żywa gotówka, tak się właśnie stanie.

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
codeimgNie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
Zdjęcie: jovanka