blog background
 
agencjawidoczni: Marketing internetowy
marketing, internet, widoczni, Poznań
metka_epoznan
Zamieszkaj w Lesznie w domu swoich marzeń!
ok
1
not ok
0
liczba odsłon: 20

Jesteśmy firmą, która świadczy usługę budowy domów na terenie całej Wielkopolski. Jednym z miast, które oraz częściej wybieranie jest przez rodziny jako miejsce do zamieszkania jest Leszno.

Miejscowość ta położona jest między dwoma dużymi ośrodkami gospodarczymi – Poznaniem i Wrocławiem, z którymi jest świetnie skomunikowana drogą ekspresową S5. Leszno posiada urokliwy rynek z przepięknymi barokowymi kamieniczkami. Wśród zwiedzających sporą popularnością cieszą się Kościół św. Krzyża, Pałac Sułkowskich, i Muzeum Okręgowe w Lesznie.


Dlaczego warto zamieszkać w Lesznie?

Leszno to miejsce idealnie dla zamieszkania rodzin z dziećmi, a także dla emerytów. Na terenie miasta mieści się wiele marketów wielkopowierzchniowych, hurtowni oraz centrów handlowych. Znajdziemy tu także świetnie skomunikowany dworzec kolejowy, który łączy się z czterema węzłami: : Wrocław Główny, Poznań Główny, Zbąszynek, Łódź Kaliska. Na fanów sportu powstała cała sieć ścieżek rowerowych. Leszno posiada także swoje kluby sportowe:

  • Unia Leszno – klub żużlowy

  • Arot- Tęcza - piłka ręczna i koszykówka

  • Owal Leszno – Klub rugby

Za ścisłym centrum Miasta rozpościera się spory pas zieleni Narodowego Parku Kampinowskiego, który posiada aż 5 różnych szlaków turystycznych. Park zajmuje blisko 46% obszaru gminy Leszno. Na terenie parku Karpinek znajdziemy imponującą 300-letnią Topolę Białą, która uchodzi za najgrubsze drzewo w Polsce.


Jaki projekt domu wybrać?

Firma Mytkowski świadczy usługi budowania domów kompleksowo. Nasi fachowcy oferują pełne doradztwo oraz wsparcie w kwestiach formalnościowych związanych z rozpoczęciem budowy domów. Nasza firma od ponad 21 lat zajmuje się profesjonalnym stawianiem domów jednorodzinnych na terenie całej Wielkopolski.

Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny projekt, albo chciałbyś zainspirować się innymi realizacjami, w swojej bazie mamy kilkadziesiąt różnych projektów. Dzięki współpracy z nowoczesnym biurem architektonicznym projektujemy innowacyjne domy, zarówno parterowe, jak i piętrowe o dowolnym metrażu. Jeśli jednak wolisz zdecydować się na indywidualny projekt, przygotujemy go w cenie gotowego projektu. Każdy klient do wyboru ma jeden z pięciu podstawowych standardów oraz pakietów energooszczędnych: TERMO i TERMO plus.

Współpraca z firmą Mytkowski do gwarancja wysokiej jakości i szybkiej realizacji, już od 6 miesięcy. Twoim przyszłym domem zajmie się jeden pewny wykonawca – od projektu, aż po odbiór końcowy.


Autor: Mytkowski Domy Jednorodzinne

 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.
avatar
AGENCJAWIDOCZNI
agencjawidoczni.epoznan.pl
RSSsend_message
Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online.

Jest to w pełni inwestycja agencji Widoczni, która podjęła decyzję o budowie własnej siedziby w odpowiedzi na dynamiczny rozwój i coraz większe potrzeby zespołu. Wysokie oczekiwania mógł spełnić tylko budynek powstały w oparciu o indywidualny projekt.
POLECANE STRONY
widoczni.com
nowymarketing.pl
marketerplus.pl
ARCHIWUM WPISÓW
Mieszkanie na kredyt, czy gotówkę? Ile trzeba oszczędzać na własne cztery kąty (26 lut 2019)
WIELKOPOLSKA - KRAINA MALOWNICZYCH JEZIOR (29 sty 2019)
Zamieszkaj w Lesznie w domu swoich marzeń! (14 wrz 2018)
Trend przeprowadzek z centrum Poznania do miejscowości okolicznych - skąd się bierze? (26 mar 2018)
Z budki telefonicznej do internetu… czyli, jak zaczynały agencje w latach 90.? (14 mar 2018)
Rynek pracy nie chce humanistów? Są branże, które temu zaprzeczają (18 sie 2017)
Kampania AdWords czy pozycjonowanie szerokie – na co się zdecydować? (14 lip 2017)
Jak budować wizerunek firmy w sieci? (7 lip 2017)