blog background
 
TrenerFinansowy : Trener Finansowy
pożyczki, kredyty, lokaty, fundusze, oszczędności
metka_epoznan
Odmowa pożyczki - co zrobić?
ok
3
not ok
0
liczba odsłon: 404
Odmowa pożyczki - co zrobić?

Po zmianie przepisów dotyczących pożyczek, najczęstszą przyczyną odmowy pożyczki to zła historia kredytowa w BIK. Ponad 90% wniosków jest odrzucanych z tego powodu. Pozostałe przyczyny to: niskie dochody, nieregularne dochody, za dużo innych zobowiązań, brak historii kredytowej, młody wiek, próby oszustwa.

Jakie jest rozwiązanie?

Na rynku istnieje kilkadziesiąt firm, które oferowały pożyczki "bez BIK" jednakże po zmianie przepisów istnieje aktualnie tylko jedna oferta gdzie rzeczywiście BIK oraz dochody nie są brane pod uwagę. Ofertą tą jest pożyczka pod zastaw samochodu. (szczegóły: www.motomoneta.pl) W odróżnieniu od "szemranych" ofert lombardowych w tym przypadku samochód który jest zabezpieczeniem pożyczki nie trafia na parking tylko korzystamy z niego jak dawniej bez ograniczeń.

Warunki oferty

Przyjrzałem się temu rozwiązaniu bardzo dokładnie. Pożyczkodawca w ofercie zawarł warunki, które spełni praktycznie każdy właściciel samochodu. Wystarczy aby auto miało jednego właściciela, wykupione OC oraz aktualny przegląd. Wiek auta nie ma znaczenia a minimalna wartość to 4200zł. Pożyczyć możemy od 2500 do 35.000zł na okres do 47 miesięcy. BIK i dochody nie są sprawdzane wówczas wysokość pożyczki to max 60% wartości samochodu.

Podsumowanie

Oferta wydaje się bardzo ciekawa szczególnie dla osób które mają złą historię kredytową lub jej brak, a także osób bez stałego udokumentowanego źródła dochodu. Formalności można zamknąć w ciągu jednego dnia i tego samego dnia otrzymujemy pieniądze na konto. Dodatkowo jest to najtańsza pożyczka pozabankowa dostępna na rynku.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: www.motomoneta.pl

Pozdrawiam Serdecznie
Trener Finansowy
WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: jovanka