blog background
 
Fisiu: Tytuł bloga
prawda, świat
metka_epoznan
Bracia katolicy - sprawdzcie, co Bóg mówi o "święcie" zmarłych!
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 86
Bracia katolicy jeśli miłujecie Boga to zapoznajcie się z Jego zdaniem na temat modlitw do i czczenia zmarłych.

"Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by przeprowadzał swojego syna lub córkę, uprawiał wróżby, gusła, przepowiednie i czary. Nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni." (V Mojżeszowa, 18:10-12)

"Jam jest Bóg Abrahama i Bóg Izaaka i Bóg Jakuba! Bóg nie jest Bogiem umarłych, ale żywych" (Mt 22:32)

To są słowa samego Chrystusa - i nie ma tu miejsca na debatę.

"Przecież brata żadnym sposobem nie wykupi człowiek ani też nie da Bogu za niego okupu. Bo okup za duszę jest zbyt drogi i nie wystarczy nigdy, By mógł żyć dalej na zawsze i nie oglądał grobu" (Ks. Psalmów 49:8-10)

Bo oczywistą sprawą jest, że każdy będzie osądzony na podstawie swoich uczynków i modlitwy za już zmarłych raczej nic nie dadzą.
Dodajmy jeszcze do tego, że każdy kościół musi mieć chociaż jakąś część zmarłego "świętego" albo być postawiony na byłych cmentarzach i mamy niezły klops.
"Święto" zmarłych (tak jak i zresztą wielkanoc, boże narodzenie i inne) to niestety czyste pogaństwo, więc proszę Was bracia katolicy, pomódlcie się do Boga i zastanówcie się nad tym - nie oddawajcie czci umarłym!

"A drugi z uczniów rzekł do niego: Panie, pozwól mi wpierw pójść i pogrzebać ojca mojego. Ale Isus rzekł mu: Pójdź ze mną, a umarli niechaj grzebią umarłych swoich." (Mt 8:21-22)
WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: Bogusław Tadeuszewski