blog background
 
Fisiu: Tytuł bloga
prawda, świat
metka_epoznan
Papież Franciszek - dobry człowiek!
ok
0
not ok
0
liczba odsłon: 195

Tak myśli zdecydowana większość osób. I jak to niestety często bywa, głos większości niekoniecznie jest głosem prawdy.

Francisco nie raz i nie dwa mówił o miłosierdziu, o potrzebie wybaczania, nawoływał do miłości – zgadza się.

Został jednak także skazany na dożywocie przez Międzynarodowy Trybunał Przestępstw Kościoła i Władz (ITCCS) za udowodnione mu zbrodnie, uwaga: przestępstwa przeciwko ludzkości, w tym morderstwa oraz handel ludźmi, osobiste uczestnictwo w rytualnych gwałtach, torturach i morderstwach dzieci. 

Oto cała treść wyroku:

1. Oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im dwu oskarżeń: organizowanie, wspomaganie oraz aktywnej pomocy  w przestępstwach przeciwko ludzkości,  w tym morderstw oraz handlu ludźmi oraz osobistego uczestnictwa w rutynowych i rytualnych gwałtach, torturach oraz morderstwach dzieci. 

2.Oskarzeni zostali skazani na dożywotnie więzienie bez możliwości ułaskawienia i parolu, oraz przepadek ich majątków, własności i władzy.

3.Zaprzysiężeni szeryfowie Sądu oraz związane z nimi Jednostki Bezpośredniego Działania, ustanowione przez Sąd 1 Czerwca 2014 otrzymały polecenie aresztowania oraz uwięzienia Oskarżonych w miejscach przeznaczonych przez Sąd, oraz do skonfiskowania wszelkich majątków i udziałów. Publiczność jest proszona o wsparcie Szeryfów w tej akcji. Sformułowany finałowy Międzynarodowy Cywilny Nakaz Aresztu będzie wydany przez Sąd przeciwko skazanym osobom w ciągu 48 godzin od tego orzeczenia.
 

'

I co dalej pytacie? No i nic dalej. Franciszek jak żył sobie w dostatku i uwielbieniu tak żyje sobie dalej. Cały świat zgodnie milczy.

Tak samo skazany został także Benedykt XVI – i to właśnie było powodem jego nagłej abdykacji! Niestety aż do teraz jest on przez Watykan pilnie chroniony. 

Jeśli nie wierzysz w wyrok trybunału, to przemyśl jedną rzecz. Jeśli trybunał kłamie, to doszło do poważnego zniesławienia papieża Franciszka. W takim razie dlaczego nie walczy o swoje dobre imię? Ten wyrok rzuca na niego takie światło, że musi się z niego oczyścić.

Wszystko jednak odbywa się zgodnie z wypowiedzianymi przez Pana słowami: „Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione.”

Wielu zarzuca ITCCS, że działają nielegalnie i te wyroki nie mają znaczenia. Jednak Europejska Policja aresztowała ponad 1000 kryminalistów używając dowodów ITCCS przeciwko m.in. katolickiemu przemytowi dzieci.


To niestety nie jedyne rzeczy pokazujące dobitnie, że obecny papież (zresztą tak jak każdy inny) nie ma z Bogiem i Jego Synem nic wspólnego.

Francisco na temat gejów: „Kościół powinien przeprosić nie tylko gejów, ale także ubogich, kobiety i dzieci, które były wyzyskiwane za jego przyzwoleniem.”; „Geje nie powinni być dyskryminowani, a traktowani z szacunkiem i mieć opiekę duszpasterską.” 

To jest jawne zaprzeczenie Słów Boga. Oto one:
„Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.” (3 Mojż. 18:22)


”Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.” (3 Mojż. 20:13)

I koniec! Nie ma tu miejsca na jakąkolwiek polemikę czy interpretację. Cały ruch homoseksualistów to szatański pomysł i jeśli się za nim opowiada, to wiadomo po czyjej stronie stoi.

Franciszek umywa nogi muzułmanom i namawia nas do miłości do nich. Szkoda tylko, że nie namawia do tej miłości muzułmanów, bo chyba nie zauważył, że to nie my biegamy z karabinami, bombami i maczetami mordując innowierców. My powinniśmy ich kochać, oni mogą nas mordować – logika papieża.

Porównał także Isusa Chrystusa (tak, Isus, to jest Jego oryginalne greckie imię, które zostało z czasem spoganizowane na Jezus, link do artykułu wyjaśniającego na samym dole) i Jego apostołów do bojowników ISIS i muzułmanów: 

javascript:nicTemp(); - link do arytkułu

Głupot które opowiada Franciszek a którym niestety wiarę dają nieświadomi zagrożenia katolicy jest znacznie więcej. 

Drodzy bracia katolicy przemyślcie to!javascript:nicTemp(); - Zobacz, dlaczego Jego Imię to Isus a nie Jezus. :-)

WASZE KOMENTARZE
Autor bloga wyłączył możliwość komentowania tego wpisu
Zdjęcie: Bogusław Tadeuszewski