Pogoda jutro Pogoda Poznań
2012

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Pod wpływem alkoholu doprowadził do śmiertelnego wypadku. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu
BS | aktualizacja: Środa, 3 2019 roku, godzina 20: 2

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w minioną sobotę na terenie Wronek. Zginął w nim 22-letni mężczyzna.

Pod wpływem alkoholu doprowadził do śmiertelnego wypadku. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu
policja

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 42-letni kierowca mercedesa zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z 22-letnim kierowcą hondy. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący hondą - relacjonuje Sandra Chuda z miejscowej policji. Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby ratunkowe, a na miejscu zdarzenia 42-letni mężczyzna próbował przekonać policjantów, że pojazdem kierowała inna, podstawiona przez niego osoba.

Policjanci nie dali się zwieść i szybko potwierdzili, że to właśnie 42-latek był kierowcą - Po przebadaniu okazało się, że kierowca mercedesa miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Wronki, który już wcześniej był karany za kierowanie pod wpływem alkoholu, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - dodaje Chuda.

Szamotulski sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet piętnastu lat pozbawienia wolności.