Pogoda jutro Pogoda Poznań
164

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

„Poznań za pół ceny”. Przed nami znów mnóstwo atrakcji z rabatami
j | aktualizacja: Czwartek, 3 2019 roku, godzina 14: 1

W maju odbędzie się już dwunasta edycja akcji „Poznań za pół ceny”. Poznaniacy i turyści będą mogli w tych dniach skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

„Poznań za pół ceny”. Przed nami znów mnóstwo atrakcji z rabatami
Jakub Pindych / Materiały prasowe/ archiwum

Akcja ta organizowana jest od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną - Podstawową ideą akcji jest popularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzenia weekendu w Poznaniu. 

Prawie wszyscy lubimy wyprzedaże - dekadę temu właśnie ta myśl przyszła do głowy pomysłodawcom akcji “Poznań za pół ceny”. Pozostało wykorzystać to w turystyce i zaprosić muzea, atrakcje, instytucje, hotele i restauracje, by zaryzykowały i przez jeden weekend w roku zaproponowały swoją ofertę z pięćdziesięcioprocentowym rabatem. Pomysł chwycił i podczas ostatnich edycji można było skorzystać z blisko 180 atrakcji w Poznaniu i okolicach miasta – informują organizatorzy akcji.

W programie akcji można znaleźć miedzy innymi wycieczki za pół ceny do ZOO, Palmiarni, na baseny, do parków linowych, do akacji przyłączyły się też kręgielnie, ścianki wspinaczkowe, crossfit, spa i sauny a także tradycyjnie hotele, hostele czy restauracje. Cały czas trwa nabór partnerów do kolejnej edycji „Poznania za pół ceny”. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

W tym roku akcja „Poznań za pół ceny” odbywać się będzie w weekend 4 - 5 maja.