Pogoda jutro Pogoda Poznań
194

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Potężna awaria energetyczna w CH Avenida. „Pracownicy zostali poproszeni o zamknięcie lokali i opuszczenie galerii”
j | aktualizacja: Czwartek, 3 2019 roku, godzina 14: 1

Centrum Handlowe Avenida ma być nieczynne do końca dnia.

Potężna awaria energetyczna w CH Avenida. „Pracownicy zostali poproszeni o zamknięcie lokali i opuszczenie galerii”
zdjęcie ilustracyjne | Włodzimierz Hoppel

O awarii w Avenidzie, a także jej rzekomej ewakuacji informowali nas dziś czytelnicy. Strażacy nie mieli żadnego niepokojącego zgłoszenia i zapewniali, że nie podejmowali interwencji w tym miejscu. Okazuje się, że problem jest nieco inny. W dniu dzisiejszym Avenida będzie nieczynna. Pracownicy zostali poproszeni o zamknięcie lokali i opuszczenie galerii. Powodem mają być ciągle przerwy w dostawie energii – napisał jeden z naszych Czytelników.

Przed godziną 13 otrzymaliśmy oficjalny komunikat w tej sprawie. W związku z awarią głównego kabla zasilającego Avenidę Poznań w dniu 14.03.2019 r., centrum handlowe zostało zamknięte do końca dnia. Usterka jest usuwana w trybie pilnym przez odpowiednie służby. Po zakończeniu prac związanych z przywróceniem dostawy energii elektrycznej do centrum handlowego, Avenida Poznań zostanie ponownie otwarta dla klientów – poinformowała dyrekcja Centrum Handlowego Avenida Poznań.