Pogoda jutro Pogoda Poznań
164

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zobaczył nagą kobietę w saunie, wezwał policję
sw | aktualizacja: Poniedziałek, 3 2019 roku, godzina 11: 1

W ostrzeszowskim kompleksie basenów „Oceanik” doszło do niecodziennej interwencji policji - powodem kobieta, która korzystała z sauny bez okrycia.

Zobaczył nagą kobietę w saunie, wezwał policję
Rita Juliana/Freeimages

Zgłoszenie pochodziło od jednego z użytkowników sauny, którego oburzył strój kobiety,, która również planowała z niej skorzystać. A raczej jego brak. Policjanci przyjęli wezwanie i wkrótce pojawili się na miejscu.

Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku - mówi portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Regulamin sauny zamieszczony przez kompleks „Oceanik” mówi jasno: „Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany”. Kobieta, zapominając o ręczniku, nie dopełniła więc jednego z regulaminowych warunków.