Pogoda jutro Pogoda Poznań
164

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

„Jak wytresować smoka 3” - moc atrakcji w Multikinie Poznań Malta i Galerii Malta
REKLAMA | aktualizacja: Poniedziałek, 2 2019 roku, godzina 18: 0

Lot na sympatycznym smoku Szczerbatku? Teraz to marzenie może się spełnić! W związku z premierą animacji „Jak wytresować smoka 3” Multikino Poznań Malta zaprasza najmłodszych na niepowtarzalną przygodę – podróż na smoczym grzbiecie!

„Jak wytresować smoka 3” - moc atrakcji  w Multikinie Poznań Malta i Galerii Malta

To już trzecie spotkanie z uroczym smokiem Szczerbatkiem i jego przyjacielem Czkawką! Jak zwykle zapowiada się niezwykle emocjonująco! Animację można zobaczyć od 15 lutego w kinach sieci Multikino.

W związku z długo oczekiwaną przez widzów w każdym wieku premierą Multikino Poznań Malta przygotowało dla najmłodszych kinomanów niecodzienną atrakcję! 20 lutego br. (środa) w Galerii Malta przy ul. Maltańskiej 1 będzie okazja do wzięcia udziału w 30-sekundowym zwiastunie filmowym. I to na grzbiecie samego Szczerbatka! Przeniesienie do magicznej baśniowej krainy możliwe będzie dzięki Dragon Experience – specjalnej instalacji. Co więcej - każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem, a ci widzowie, którzy pokażą bilet do Multikina na film „Jak wytresować smoka 3”, dostaną plakat z filmu.

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Każdy widz, który pojawi się 20 lutego br. w Multikinie, będzie miał okazję obejrzeć przebojową animację w supercenie 14,90 złotych, korzystając z promocji MEGAŚRODY.

Czym zaskoczą nas ulubieni bohaterowie „Jak wytresować smoka” w kolejnej odsłonie? Po kilku latach nieobecności na wielkim ekranie widzowie spotkają Czkawkę jako… mężczyznę! Szczerbatek z kolei to już potężne smoczysko. Jedno się nie zmieniło - nadal są najlepszymi przyjaciółmi. Równowaga zostaje zachwiana, gdy smok zakochuje się w uroczej smoczycy, która okazuje się być białą wersją czarnej furii. Szczerbatkowi randkowanie nie wychodzi najlepiej, ale od czego ma się ludzi? Niestety nie tylko problemy sercowe przyjaciela spędzają sen z powiek Czkawki – kraina Wikingów jest zagrożona…

Szczegóły na www.galeriamalta.pl