Pogoda jutro Pogoda Poznań
74

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Autobusy na Szwajcarskiej - w przeciągu kwadransa jeden miał kolizję, a drugi się... złamał. Wszystko przez nagłe oblodzenie
sw | aktualizacja: Poniedziałek, 1 2019 roku, godzina 14: 1

Około godziny 15 doszło do dwóch komunikacyjnych zdarzeń, które w znaczny sposób utrudniają ruch w okolicy szpitala przy ul. Szwajcarskiej.

Autobusy na Szwajcarskiej - w przeciągu kwadransa jeden miał kolizję, a drugi się... złamał. Wszystko przez nagłe oblodzenie
czytelnik

O godzinie 14:49 autobus linii 184 w wyniku oblodzenia jezdni zderzył się z samochodem osobowym. To zdarzenie miało miejsce już na terenie szpitalnego parkingu. Natomiast niewiele ponad 15 minut później autobus linii 181, na wjeździe do tego samego parkingu, nie poradził sobie w warunkach zamarzniętej nawierzchni i się złamał, całkowicie blokując wjazd na teren szpitala a także w znacznym stopniu ulicę.

Otoczenie szpitala jest szczególnie narażone na tego typu zajścia. Z racji, że to teren prywatny, nie został on objęty miejskim programem odśnieżania. Na miejsce wysłana została pomoc techniczna, jednak prace nad usunięciem złamanego pojazdu z pewnością potrwają.