Pogoda jutro Pogoda Poznań
173

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Półnagi mężczyzna biegał po jezdni. W trakcie interwencji rzucił się na policjanta i próbował zabrać mu broń
BS | aktualizacja: Czwartek, 0 2018 roku, godzina 11: 1

W środę wieczorem dyżurny gnieźnieńskiej policji został poinformowany o półnagim mężczyźnie, który biega po drodze w miejscowości Ławki.

Półnagi mężczyzna biegał po jezdni. W trakcie interwencji rzucił się na policjanta i próbował zabrać mu broń

Anna Osińska z zespołu prasowego gnieźnieńskiej policji relacjonuje na łamach portalu Trzemeszno24.info, że policjanci udali się we wskazane miejsce i namierzyli mężczyznę. Mężczyzna zachowywał się bardzo nienaturalnie, wszedł na jedną z maszyn należących do miejscowej żwirowni, a później poinformował policjantów, że za sklepem znalazł zwłoki dziewczynki. Tej informacji nie udało się potwierdzić, ale mężczyzna poinformował wówczas, że zwłoki ukryte są w lesie, a on może je wskazać.

Policjanci zaprosili mężczyznę do radiowozu i pojechali we wskazanym kierunku. W czasie jazdy mężczyzna zaatakował siedzącego obok niego policjanta i próbował wyrwać mu broń. Kierowca natychmiast zatrzymał samochód i ruszył na pomoc koledze. Po dłuższej szamotaninie udało się obezwładnić mężczyznę i skuć kajdankami. W trakcie szamotaniny jeden z policjantów doznał obrażeń głowy. 

Mężczyzna został zatrzymany, pobrano od niego krew do badania, a wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Gniezna.