Pogoda jutro Pogoda Poznań
173

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

PIM ogłosiły przetarg na wykonawcę projektu przebudowy kolejnego odcinka ul. Święty Marcin
j | aktualizacja: Czwartek, 0 2018 roku, godzina 11: 1

Poznańskie Inwestycje Miejskie na oferty czekają do 12 listopada.

PIM ogłosiły przetarg na wykonawcę projektu przebudowy kolejnego odcinka ul. Święty Marcin
PIM

W przetargu ma być wyłoniony wykonawca projektu budowlanego i wykonawczego przebudowy ulicy Święty Marcin, na odcinku od mostu Uniwersyteckiego do Al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z Al. Niepodległości oraz ul. Towarową.

Przebudowa ul. Święty Marcin na odcinku od mostu Uniwersyteckiego do Al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z Al. Niepodległości oraz Towarową będzie, po przebudowie odcinka ul. Święty Marcin od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka, realizacją kolejnej części projektu „Program Centrum – etap I”. Jest on dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 6.1 Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 – informują PIM.

Zainteresowani wykonawcy projektu przebudowy mogą składać swoje oferty do 12 listopada. Jak zapowiadają Poznańskie Inwestycje Miejskie projekt ma zostać wykonany według najwyższych standardów i z użyciem nowoczesnej technologii BIM. Po jej realizacji utworzoną dokumentację projektową będzie można załączyć do modelu 3D Miasta Poznań, który jest dostępny dla mieszkańców, projektantów i inwestorów na stronie GEOPOZ. Zasilenie modelu 3D tak szczegółową dokumentacją infrastruktury podziemnej w przyszłości zaowocuje szybszym uzgadnianiem dokumentacji projektowej z gestorami sieci – dodaje PIM.

Wszystkie prace objęte jego zakresem muszą zostać wykonane i przekazane zamawiającemu do końca lipca 2019 roku.