Pogoda jutro Pogoda Poznań
199

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Krystyna Pawłowicz wspiera Bartłomieja Wróblewskiego jako kandydata na prezydenta Poznania
BS | aktualizacja: Sobota, 3 2018 roku, godzina 03: 1

Od wielu miesięcy Tadeusz Zysk przedstawiany jest jako kandydat PiS na stanowisko prezydenta Poznania, ale oficjalna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła. Tajemnicą poliszynela jest, że chęć startowania na to stanowisko wyraża Bartłomiej Wróblewski. Teraz posła poparła kontrowersyjna posłanka Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz wspiera Bartłomieja Wróblewskiego jako kandydata na prezydenta Poznania
Krystyna Pawłowicz/Facebook

Przypomnijmy, że lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości już wiele miesięcy temu wskazały jako kandydata na stanowisko prezydenta Poznania przedsiębiorce Tadeusza Zyska. Kandydatura ta nie została jednak zatwierdzona przez komitet polityczny partii, a to oznacza, że nic nie jest jeszcze przesądzone. 

To stara się wykorzystywać Bartłomiej Wróblewski, który chciałby zmierzyć się z Jackiem Jaśkowiakiem. Poseł jest w ostatnich miesiącach bardzo aktywny i podejmuje wiele inicjatyw o charakterze lokalnym. Jak ustaliła w grudniu Gazeta Wyborcza Bartłomiej Wróblewski miał też zamówić badania poparcia, w których umieścił swoją kandydaturę. Do mediów badania trafiły jako niezależne. Póki co nie przyniosło to zmian w polityce personalnej poznańskiego PiS. Tymczasem nieoczekiwanie poparcie dla posła wyraziła posłanka Krystyna Pawłowicz - Myślę, że tylko nasz Kolega, poseł Bartłomiej WRÓBLEWSKI, patriota, społecznik, znawca prawa z doktoratem, zawsze szukający zgody, wspierający odbudowę świetności Fabryki Cegielskiego i odbudowę poznańskiego przemysłu, obrońca życia, kochający Polskę, swój Poznań i swą Rodzinę, ma szansę pogonić z Poznania lewackiego psuja - Jacka Jaśkowiaka - napisała kontrowersyjna posłanka w serwisie Facebook.

Ostateczna decyzja, kto będzie kandydatem PiS na prezydenta Poznania, zapadnie do końca kwietnia.