Pogoda jutro Pogoda Poznań
6-2

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Bricomarche zastępuje Castoramę na Góreckiej, nowy Lidl na Warszawskiej
KaT | aktualizacja: Wtorek, 2 2018 roku, godzina 27: 1

Otwarcia zaplanowano na środę i czwartek.

Bricomarche zastępuje Castoramę na Góreckiej, nowy Lidl na Warszawskiej
archiwum

Przy Galerii Panorama, w miejscu, w którym do niedawna działała Castorama, w środę otwarty zostanie nowy market budowlany Bricomarche. Castoramę przeniesiono na Fabianowo - otwarto ją w styczniu. - To druga lokalizacja po konkurencyjnym markecie przejęta w Poznaniu przez sieć Grupy Muszkieterów. W kwietniu 2017 roku sieć przejęła bowiem lokalizację po Praktikerze w Galerii Pestka - informuje Grupa Muszkieterów, do której należy Bricomarche.

Będzie to 149 sklep sieci w Polsce i 28 w województwie wielkopolskim. Pracę znajdzie tu 36 osób. Pierwsi klienci, którzy odwiedzą obiekt w środę, będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami (telewizory, tablety czy elektryczne deskorolki). Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty od 7.00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

Nie jest to jedyne otwarcie marketu planowane w Poznaniu w najbliższych dniach. W czwartek, 1 marca, o godzinie 7.00 przy ulicy Warszawskiej 246A otwarty zostanie 21 sklep sieci Lidl w  naszym mieście. I tutaj klienci mogą liczyć na promocje i atrakcje z okazji otwarcia. Pracować tu będzie 25 osób. Sklep będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 7.00 - 21.00, w piątki i soboty do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 19.00.