Pogoda jutro Pogoda Poznań
7-6

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

39- latek ukradł samochód. Chciał zaimponować kobiecie
j | aktualizacja: Czwartek, 1 2018 roku, godzina 11: 1

Policjanci z Leszna zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu marki Opel Meriva. Mężczyzna podczas przesłuchania tłumaczył, że chciał zaimponować kobiecie i ułatwić sobie dojazd na randki. Grozi mu 10 lat więzienia.

39- latek ukradł samochód. Chciał zaimponować kobiecie
Policja

Na początku stycznia policjanci z Leszna odebrali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Opel Meriva wartości kilkunastu tysięcy złotych. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą.

Już po dwóch dniach funkcjonariusze natrafili na trop samochodu oraz sprawcy jego kradzieży. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, a auto znalezione w ustronnym miejscu na terenie posesji w powiecie kościańskim – relacjonuje asp. sztab. Monika Żymełka z policji w Lesznie. Jak się okazało mężczyzna był zatrudniony w pobliżu miejsca parkowania opla. Jak wyjaśnił policjantom, przed kilkoma dniami poznał kobietę z powiatu kościańskiego. Postanowił skraść samochód , aby jej zaimponować posiadanym stanem majątkowym i aby ułatwić sobie dojazdy na randki – dodała.

Podczas prowadzonych czynności okazało się też, że 39-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, dlatego trafił od razu do zakładu karnego. Za kradzież z włamaniem grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.