Pogoda jutro Pogoda Poznań
3-1

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Wszedł na dach i straszył, że skoczy jeśli... nie przyjedzie burmistrz
BS | aktualizacja: Czwartek, 0 2017 roku, godzina 12: 1

Do nietypowego zajścia doszło w nocy ze środy na czwartek w Trzemesznie. Młody mężczyzna wszedł na dach budynku, a następnie zawiadomił policję, że skoczy jeśli na miejsce zdarzenia nie przyjedzie burmistrz miasta.

Wszedł na dach i straszył, że skoczy jeśli... nie przyjedzie burmistrz
zdj. ilustracyjne | archiwum

O zdarzeniu, do którego doszło przy ulicy Szymańskiego w Trzemesznie poinformował lokalny portal Trzemeszno24.info. Z informacji dziennikarzy wynika, że 32-letni mężczyzna wszedł na dach budynku, a następnie zatelefonował na miejscowy komisariat i poinformował policjantów, że zamierza skoczyć z dachu. Na miejsce natychmiast skierowano policję, pogotowie oraz straż pożarną. Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że nie ma gdzie mieszkać, a jego wnioski o przydział mieszkania są odrzucane przez urząd miasta.

Zdesperowany mężczyzna żądał przybycia burmistrza i gwarancji przydziału mieszkania. Na miejsce wezwano policyjnych negocjatorów, ale ostatecznie obecne na miejscu służby przekonały mężczyznę do zejścia z dachu. Okazało się, że 32-latek był pijany. Pogotowie przetransportowało go do szpitala na obserwację.