Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Święty Marcin
BS | aktualizacja: Wtorek, 9 2017 roku, godzina 12: 2

Zgodnie z zapowiedziami w najbliższy czwartek w rejonie ulicy Święty Marcin wprowadzona zostanie organizacja ruchu, która będzie obowiązywała przez cały okres remontu.

Zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Święty Marcin
PIM

Nowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w czwartek o godzinie 6:00 - Ulica Kantaka będzie nieprzejezdna, zamknięta dla ruchu kołowego z wyłączeniem, m.in. mieszkańców i osób korzystających z lokali zlokalizowanych w jej sąsiedztwie. Tym samym będzie obowiązywał na niej ruch dwukierunkowy z możliwością nawracania, aby umożliwić powrót kierowców na ul. 27 Grudnia. Objazd terenu budowy będzie odbywał się w kierunku ul. Św. Marcin ulicami 27 Grudnia, Fredry i dalej do ul. Kościuszki - informuje Krzysztof Kaczanowski z Poznańskich Inwestycji Miejskich, który jednocześnie apeluje - W związku z koniecznością wykonania oznakowania umożliwiającego wprowadzenie docelowego ruchu samochodowego na ul. Kantaka, prosimy mieszkańców o nie parkowanie samochodów w dniu jutrzejszym (13.09.) na ww. ulicy.