Pogoda jutro Pogoda Poznań
84

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Organizatorzy poznańskiego Łańcucha Światła zapraszają na Piknik Obywatelski
BS | aktualizacja: Sobota, 7 2017 roku, godzina 29: 1

Poznański Łańcuch Światła stał się jednym z najgłośniejszych protestów w Polsce, a wiele osób podkreślało, że jego siłą są obywatele. Teraz organizatorzy zachęcają poznaniaków do organizowania się i rozmawiania o kolejnych działaniach.

Organizatorzy poznańskiego Łańcucha Światła zapraszają na Piknik Obywatelski
Piknik na pl. Wolności w 2012 roku | organizator

Poznański Łańcuch Światła odbył się jak do tej pory ośmiokrotnie, a w kulminacyjnym momencie przyciągnął do parku Kasprowicza nawet 15000 poznaniaków. Poznańskie manifestacje były chwalone w całej Polsce, a podkreślano zwłaszcza ich apolityczny i obywatelski charakter. Organizatorzy postanowili więc wykorzystać powstały kapitał społeczny i zapraszają poznaniaków na Piknik Obywatelski - Do wszystkiego trzeba podchodzić strategicznie. Nawet do spacerów, biegania, czy siłowania się z władzą o podstawowe prawo obywatela do sprawiedliwego sądu, czy wolnych wyborów. Planując górską wyprawę należy założyć dobre buty i przygotować się kondycyjnie. Jesteśmy po 8-dniowym maratonie Łańcucha Światła, zakończonym dwiema wygranymi i jedną porażką. We wtorek Prezydent zawetował dwie ustawy, a podpisał ustawę o Sądach Powszechnych. Jest 2:1 i tyle. Makao, po makale. Pora na ćwiczenia na rozciąganie, trening gry zespołowej i wysiłek głową. Do kolejnego spotkania należy dobrze przemyśleć taktykę działania, oraz zintegrować wolnych obywateli miasta Poznania - wyjaśniają organizatorzy. 

Piknik odbędzie się w niedzielę w godzinach od 12 do 16 na pl. Wolności - Weźcie ze sobą koce, krzesełka, stoliki, koszyki z zawartością. Można coś upiec, a jeszcze lepiej poczęstować innych. Zgodnie z regulaminem Łańcucha Światła, wydarzenie jest apolityczne, spontaniczne i każdy jest organizatorem - apelują organizatorzy.