Pogoda jutro Pogoda Poznań
1-2

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Przewodnicy przypomną zapomniane historie znanych miejsc
BS | aktualizacja: Poniedziałek, 3 2017 roku, godzina 20: 2

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl zapraszają na kolejny spacer po Poznaniu. Tematem wycieczki będą zapomniane historie znanych miejsc.

Przewodnicy przypomną zapomniane historie znanych miejsc

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów czy kryminalnego Poznania. W najbliższą sobotę odbędzie się spacer zatytułowany "Nieznane historie znanych miejsc" - Każde miejsce i każdy budynek poznańskiej starówki kryje w sobie niezwykłą historię - aż trudno uwierzyć, że to zdarzyło się naprawdę! Gdyby jednak przewodnik chciał opowiedzieć choćby te najciekawsze historie, które zna, żadna wycieczka nie wyszłaby poza Stary Rynek. Dlatego tym razem pominiemy wszystkie "punkty obowiązkowe" i damy szansę tym opowieściom i anegdotom, na które na zwykłej wycieczce nie ma czasu - zachęcają przewodnicy.

25 marca odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o 10, a druga o 15. Przewodnik będzie oczekiwał na zainteresowanych przed poznańskim Ratuszem. Udział w wycieczce jest całkowicie bezpłatny, ale po wycieczce można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.