Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Poznańskie biuro rachunkowe „zatrudniło” psa. Spot reklamowy podbija internet!
KaT | aktualizacja: Piątek, 3 2017 roku, godzina 03: 0

„Rozważam założenie firmy tylko po to, żeby oddać wam finanse”, „Tak się robi virale”, „Majstersztyk” i „Chapeau bas” - między innymi takie opinie pojawiają się pod krótkim spotem reklamującym poznańskie biuro rachunkowe.

Poznańskie biuro rachunkowe „zatrudniło” psa. Spot reklamowy podbija internet!

Jak skutecznie zareklamować biuro rachunkowe? Oni podeszli do sprawy bardzo nietypowo i „wygrali internet”. O krótkim spocie promującym poznańskie biuro rachunkowe jest głośno w  internecie, a wszystko przez to, że pojawia się w nim nietypowy główny bohater. To pies. Pies w garniturze. - Przez księgowość i podatki jesteś tak zły, że masz ochotę kogoś ugryźć? Ja i mój wierny zespół podejmiemy każde wyzwanie - mówi bohaterka spotu spoglądając wymownie na psiego pupila. - Zadzwoń i umów się na wizytę. Albo wyślij maila, może go nie zjem, hahaha. A i przynieś kiełbasę - słyszymy w dalszej części spotu. Tego nie da się opisać, to po prostu trzeba zobaczyć:

Jeśli spot się spodobał, polecamy też odwiedzenie strony internetowej biura. I na niej głównym bohaterem jest pies.