Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Miss Egzotica: zobacz kandydatki z Poznania
KaT | aktualizacja: Piątek, 2 2017 roku, godzina 03: 1

11 i 12 lutego w Warszawie odbędzie się kolejny finał projektu Miss Egzotica. Wezmą w nim udział dwie reprezentantki Poznania - Julia Kruzer oraz Malwina Shikunta.

Miss Egzotica: zobacz kandydatki z Poznania
Julia | Miss Egzotica

Pierwszy raz w ramach wydarzenia odbędzie się Miss Egzotica Talnet, podczas którego dziewczęta będą prezentować swoje talenty. Poznań reprezentować będzie Julia Kruzer, finalistka i ambasadorska Miss Egzotica 2016. Zajmuje się wizażem i ten talent będzie prezentować. Julia ma 26 lat i urodziła się w Poznaniu. Jej ojciec pochodzi z Liberii. Ukończyła kosmetologię, a obecnie pracuje jako wizażystka.

W finale oraz podczas konkursu talentów udział weźmie także Malwina Shikunta z Poznania. W konkursie talentów zaprezentuje się od strony wokalnej. Ma 24 lata i studiuje na IV roku biologii na UAM. W przyszłości chciałaby pracować naukowo, by wynaleźć lek na wirusa HIV. W jej żyłach płynie tanzańska krew.

Finał tradycyjnie odbywa się w Warszawie. Poprowadzą go Omenaa Mensah, Serafina Ogończyk-Mąkowska i Filip Chajzer. Konkurs organizowany jest przez Fundację Miss Egzotica i skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, ale pochodzących z obcych krajów. Chodzi o kobiety, których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli do Polski, zamieszkali w naszym kraju, tu podjęli pracę czy studia, a także założyli rodziny.