Pogoda jutro Pogoda Poznań
137

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Wypadek podczas prac gospodarczych. Trzynastolatek wpadł pod koła ładowarki
BS | aktualizacja: Środa, 9 2016 roku, godzina 21: 2

Do wypadku doszło na terenie gminy Gniezno. W trakcie prac gospodarczych mężczyzna postanowił "dla zabawy" przewieźć dzieci w łyżce ładowarki. Niestety trzynastoletni chłopiec wypadł z łyżki i wpadł pod koła pojazdu. Chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Wypadek podczas prac gospodarczych. Trzynastolatek wpadł pod koła ładowarki
Mateusz Gawarecki

Informacje o zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Wierzbiczany, dotarły do policjantów w poniedziałek po godzinie 18 - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji 51-letni mieszkaniec gminy Gniezno wiózł trójkę dzieci ładowarką teleskopową. Małoletni znajdowali się w łyżce ładowacza. W pewnym momencie jeden z nich 13-letni mieszkaniec gminy Gniezno odchylił się do tyłu i wpadł wprost pod koło maszyny. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które z ciężkimi obrażeniami ciała przewiozło chłopca do szpitala w Gnieźnie, a następnie do szpitala w Poznaniu - relacjonuje Anna Osińska z miejscowej policji. Przyczyny i przebieg wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.