Pogoda jutro Pogoda Poznań
101

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Smutne statystyki
bor/za plkk | aktualizacja: Piątek, 8 2006 roku, godzina 11: 2

Okres wakacji to czas transferowej karuzeli. Kogo uda się zatrzymać, kogo pozyskać a z kim trzeba się pożegnać? - odpowiedzi na te pytania szukają cały czas działacze klubów Ford Germaz Basket Ligi. Statystyki dotychczasowych ruchów działaczy spożądzone dla portalu plkk.pl pokazują, że najwięcej pracy czeka jeszcze prezesów AZS-u Poznań, AZS-u Lubin i Polfy Pabianice.




WISŁA CAN PACK KRAKÓW - Trener: Elmedin Omanić

Zostają: Anna DeForge, Katarzyna Gawor, Dorota Gburczyk, Monika Krawiec, Angelika Miszkiel, Magdalena Radwan, Jelena Skerović, Nataliya Trafimava, Karolina Zając.
Odchodzą: Edyta Błaszczak (AZS Poznań?), Magdalena Skorek i Agnieszka Wilk (ŁKS), Patrycja Czepiec (urlop macierzyński), Kara Brown-Braxton, Tiffani Johnson (???), Evelina Guneva, Maryna Kress (Dynamo Moskwa), Iva Perovanovic (???)
Przychodzą: Elżbieta Trześniewska (CCC Polkowice), Dominique Canty (Hapoel Tel Aviv), Katarzyna Fikiel (BG 74 Göttingen), Daliborka Vilpić, Anna Wielebnowska (Dexia Namur), Liad Suez Karni (występowła w akademickiej drużynie Villonova Wildcats w USA ).

LOTOS GDYNIA - Trener: Krzysztof Koziorowicz

Zostają: Barbara Głocka, Karolina Janyga, Ewelina Kobryn, Magdalena Leciejewska, Paulina Pawlak, Natalia Niewrzawa, Irina Ryukhina, Barbora Gatialova, Natalia Rościszewska, Karolina Ambrosiewicz (wychowanki).
Odchodzą: Agnieszka Bibrzycka (Spartak Moskwa), Daniela Cikosova (???), Doneeka Hodges (???), Temeka Johnson (???), Chelsea Newton (???), Gordana Kovacevic, Marta Urbaniak (AZS Poznań).
Przychodzą: Ana Jokovic (Anda Ramat Hašaron), Monika Veselovski (Maccabi Ramat Hen).

MTK POLFA PABIANICE - Trener: Tomasz Herkt

Zostają: Beata Krupska-Tyszkiewicz, Marta Hałęza, Marta Hylewska, Małgorzata Kudłak, Leona Krystofova, Emilia Lamparska, Agnieszka Pałka, Olga Pantelejewa, Alicja Perlińska, Anita Szemraj
Odchodzą: Karla Cristina Martions da Costa, Micaela Jacintho, Gabriela Toma (powrót do Rumunii), Sylwia Wlaźlak (ŁKS?).
Przychodzą: ???

CCC POLKOWICE - Trener: Andrzej Nowakowski

Zostają: Katarzyna Iwon, Ilona Jasnowska, Justyna Jeziorna, Karolina Majewska, Magdalena Pietrzak, Łucja Tomczak, Olga Żytomirska.
Odchodzą: Elżbieta Trześniewska (Wisła Kraków), Edyta Koryzna (???), Agnieszka Jaroszewicz (???), Agnieszka Pazur (???), Anna Marczewska (Odra Brzeg), Agata Nowacka (kontuzja).
Przychodzą: Anna Pietrzak i Marta Gajewska (obie SMS Łomianki), Iwona Kaszuwara (AZS KK Jelenia Góra), Anna Szyćko (Meblotap Chełm), Veronika Bortelova (UKS Praga).

AZS PWSZ SOWOOD GORZÓW WIELKOPOLSKI - Trener: Dariusz Maciejewski

Zostają: Judyta Banaszkiewicz, Joanna Czarnecka, Katarzyna Czubak, Aleksandra Karpińska, Barbara Kaszewska, Magdalena Kozdroń, Agnieszka Szott, Weronika Toporowska, Beata Wierzbicka, Joanna Zalesiak, Justyna Żurowska.
Odchodzą: Marta Żyłczyńska (Tęcza Leszno), Dagmara Mroczek (???), Joanna Semerda (???).
Przychodzą: Aleksandra Chomać (Lotos Gdynia), Secrett Stubblefield (USA), Mao Wenjing i Guang Xin (Chiny), Katarina Ristić.

CUKIERKI ODRA BRZEG - Trener: Krzysztof Kubiak

Zostają: Małgorzta Babicka, Agata Bachryj, Joanna Chełczyńska, Justyna Daniel, Martyna Koc, Agnieszka Makowska, Ewa Nierzwicka, Olena Proszczenko, Magdalena Rzeźnik.
Odchodzą: Elena Chebotova, Agata Kasprzak (Niemcy ???),Małgorzata Morka (Czechy ???), Agnieszka Pietraszek (urlop macierzyński).
Przychodzą: Anna Marczewska (CCC Polkowice), Izabela Bogdan (KK AZS Jelenia Góra).

AZS POZNAŃ - Trener: Roman Haber

Zostają: Reda Aleliunaite-Jankowska, Monika Ciecierska, Natalia Mrozińska, Natalia Waligórska, Joanna Jarkowska, Anna Urban, Monika Sibora, Anna Pamuła, Karolina Budeń, Dominika Górczak, Weronika Idczak, Jagoda Malendowicz, Natalia Mrozińska, Agata Rafałowicz, Alicja Szarowska.
Odchodzą: Barbora Gatialova (powrót do Lotosu Gdynia), Joanna Lorek (???).
Przychodzą: Marta Urbaniak (Lotos Gdynia), Edyta Błaszczak ??? (Wisła Kraków).

AZS Lublin - Trener: Sławomir Depta

Zostają: ???
Odchodzą: Małgorzata Chomicka (???), Krystina Halouchyts (???), Maryna Sazonenko (???), Renata Piestrzyńska (urlop macierzyński), Dorota Piątkowska (ŁKS Łódź), Aleksandra Chomać (AZS PWSZ Gorzów), Anna Szyćko (CCC Polkowice), Ana Lucia Da Silva (???), Natalia Marchanka (Rosja), Małgorzata Kalinowska (???), Ludmila Zdzesinska (???), Joanna Górzyńska-Szymczak (Rybnik???), Żurkowska Karolina (AZS KK Jelenia Góra???).
Przychodzą: ???

ŁKS SIEMENS AGD ŁÓDŹ - Trener: Mirosław Trześniewski

Zostają: Katarzyna Kenig, Katarina Hrickova, Birute Dominauskaite, Milena Owczarek, Magdalena Włodarska, Monika Stańczak- Białogór, Katarzyna Michalak, Agata Wankiewicz.
Odchodzą: Marzena Głaszcz (koniec kariery), Kamila Kazimierova (II liga Słowacka), Elena Czernij (BBV Leipzig Eagles).
Przychodzą: Dorota Piątkowska (AZS Chełm), Katarzyna Salska (CCC Polkowice), Agnieszka Wilk, Magdalena Skorek (obie Wisła Kraków) i Radana Pechaczkova (SK Sigma Ołomuniec), Sylwia Wlaźlak ??? (Polfa), Paulina Jędrzejewska (powrót z wypożyczenia do Widzewa).

AZS KK JELENIA GÓRA - Trener: Rafał Sroka

Zostają: Dorota Arodź, , Natalia Małaszewska, Magdalena Gawrońska, Małgorzata Myćka, Anna Lara, Żaneta Sojka, Marta Misztal, Joanna Szczuraszek, Monika Krawczyszyn-Samiec, Martyna Torchała, Agnieszka Szymczyk, Dorota Wójcik.
Odchodzą: Iwona Kaszuwara (CCC Polkowice), Izabela Bogdan (Cukierki Odra Brzeg), Katarzyna Dulnik (zakończenie kariery ???), Katarzyna Smajda ???, Marzena Moryc ???.
Przychodzą: Jocelyn Penn (ZKK Croatia Zagrzeb - Chorwacja), Lakiste Barkus (USA/ Keflavik - Islandia), Julia Demirer (BK Systemlogistik Duchess Klosterneuburg), Agnieszka Kret (AZS Uniwersytet Wrocław), Joanna Dłutowska (MKS Strzelce Opolskie), Agnieszka Balsam (MOSiR Mysłowice).

NOVA TRADING TORUŃ - Trener: Maciej Broczek

Zostają: Patrycja Bajerska, Ewa Borys, Magdalena Budzińska, Katarzyna Czuk, Kamila Dobrzelecka, Justyna Dobrzyniewicz, Agnieszka Golemska, Eliza Gołumbiewska, Justyna Grabowska, Martyna Hołownia, Katarzyna Januszek, Katarzyna Maksel, Ewa Matuszewska, Katarzyna Milewicz, Beata Predehl, Katarzyna Szlachta, Jolanta Sowińska-Broczek, Ewelina Zaniewska, Justyna Zielińska.
Odchodzą: ???
Przychodzą: Dominika Mieszkowska ??? (Kennesaw State Athletics)

DUDA TĘCZA LESZNO - Trener: Krzysztof Zajc

Zostają: Małgorzata Andrzejewska, Hanna Angier, Paulina Anioła, Agnieszka Budnik, Katarzyna Grześczyk, Agnieszka Król, Anna Król, Anna Krzywicka-Bąba, Patrycja Lubak, Marzena Najmowicz, Katarzyna Rezler, Anna Talarczyk, Monika Siwczak-Dajksler, Monika Soroczyńska.
Odchodzą: Marta Krauze (???).
Przychodzą: Marta Żyłczyńska (AZS PWSZ Sowood Gorzów Wielkopolski), Carithia Rivers