Pogoda jutro Pogoda Poznań
90

Tu opisz zauważony błąd w tekście,
(sprawy niezwiązane z błędami nie będą rozpatrywane tą drogą - o wszelkich innych sprawach kontaktuj się poprzez stronę)

E-mail kontaktowy:

Wpisz kod z obrazka:
codeimg

Paweł Pietrzyk z podpoznańskiego Bolechowa jednak nie kandyduje
mk/KaT | aktualizacja: Poniedziałek, 4 2010 roku, godzina 26: 1

Stolica Wielkopolski miała aż dwóch kandydatów na Prezydenta RP. Byli to Paweł Pietrzyk oraz Roman Sklepowicz. Ten pierwszy nie zgłosił się jednak do Państwowej Komisji Wyborczej. Dziś o 16.15 minął ostateczny termin zgłaszania kandydatów na prezydenta.

Były kandydat Paweł Pietrzyk jest autorem hipotezy genowej. Jak podaje na swojej stronie internetowej: „(...) jest to przełom światowy w genetyce i w obszarze widzenia – postrzegania świata”.

Jak dalej wyjaśnia: „Zrozumienie hipotezy genowej jednoznacznie pozwala na uzmysłowienie sobie że na dobre opiera się ŻYCIE odstające od tego co jest naturalne karane umniejszeniem genetycznym. Uszkodzenie genetyczne jest tożsame z niecnym czynem osoby. Nie spełnianie naturalnej konstrukcji ŻYCIA uformowanej przez STWÓRCĘ – ŹRÓDŁO ŻYCIA czyli nie czynienie dobra jest powodem upadku osoby. Pod każdym względem i osoba jest umniejszona energetycznie, intelektualnie i fizycznie (nie mylić z ograniczeniami osób powstałymi przez wszelkie formy gwałtu na nich, jako skutek gwałtu). Są umniejszenia w obszarze cielesnym, w obszarze komunikacji, w obszarze myślenia”.

Szczegółowy opis teorii Pawła Pietrzyka można odnaleźć na stronie naturaswiata.pl.

Z naszych informacji wynika, że Paweł Pietrzyk jest właścicielem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz we Wrocławiu. Pracownicy szkoły nie zaprzeczyli tej informacji, jednak odmówili komentarza w tej sprawie. Paweł Pietrzyk kontynuuje również pracę swojego ojca, Jerzego Pietrzyka, jako Prezes Zarządu Spółki Założycielskiej WSZiB. Z naszych źródeł wynika również, iż kandydat na Prezydenta RP jest właścicielem firmy PASSAT Group Sp. z o.o., do której należy m.in. TAXI ACI.