Nenad Bjelica: Legia wygrała zasłużenie. Odjidja-Ofoe wyrasta ponad ekstraklasę

Trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica, po porażce z Legią Warszawa nie szukał usprawiedliwienia dla porażki swojego zespołu.

Kolejorz uległ Wojskowym 0:2, a pierwszą bramkę stracił już w 7. minucie. - Gratulacje dla Legii. Wygrali zasłużenie, mieli więcej szans i grali lepiej w tym spotkaniu. Teraz idziemy dalej, mamy jeszcze trzy mecze, które chcemy wygrać. Rywale mieli dzisiaj zawodnika, który nie pasuje do tej ligi. Chodzi o Odjidję-Ofoę, który wyrasta ponad naszą ekstraklasę. Nie wiedzieliśmy jak grać przeciwko niemu. Dzisiaj byliśmy słabsi od rywala - komentował Chorwat, cytowany przez lechpoznan.pl.

Szkoleniowiec nieco zaskoczył przy doborze składu. - W tym tygodniu mamy trzy spotkania, dlatego zdecydowałem się postawić na Dawida Kownackiego od pierwszej minuty, a nie na Marcina Robaka - wytłumaczył.

Takiej pogody nie mieliśmy w Wielkanoc od dawna!