Tomasz Kędziora: Legia? Na razie przygotowuję się na Pogoń

W środowy wieczór Lech Poznań musi przypieczętować swój awans do finału rozgrywek o Puchar Polski. Kilka dni później zmierzy się z Legią Warszawa.

Na INEA Stadionie Kolejorz triumfował 3:0. Rewanż z Pogonią Szczecin wydaje się więc formalnością, ale piłkarze starają się nie myśleć w ten sposób. - To nie jest formalność, tylko druga połowa tego meczu. Pierwszą wygraliśmy, ale jest kolejne 90 minut, w którym trzeba walczyć o dobry wynik - komentował w rozmowie z Lech TV Tomasz Kędziora.

Prawy obrońca jest w ostatnich tygodniach mocno eksploatowany. Opuścił tylko jeden mecz Lecha, występował również w reprezentacji młodzieżowej. - Fizycznie czuję się dobrze. Wręcz się cieszę, że gramy co 3 dni, bo wole mecze od treningu. Po to ciężko pracowaliśmy zimą, żeby teraz wytrzymywać trudy sezonu - ocenił swoją dyspozycję fizyczną.

Kibice bardziej niż rewanżem z Portowcami żyją już niedzielnym starciem z Legią Warszawa. Kędziora na razie jednak nie zawraca sobie głowy hitem Lotto Ekstraklasy. - Na razie przygotowuję się do meczu z Pogonią. Do meczu z Legią zacznę się przygotowywać w środę o 23:30 - stwierdził "Kendi".

Początek środowego spotkania o 20:45. Tekstowa relacja LIVE na łamach portalu epoznan.pl i antenie telewizji WTK.

Takiej pogody nie mieliśmy w Wielkanoc od dawna!