Skrzydłowy Kolejorza: tak to powinno wyglądać

Makuszewski podczas ostatniego meczu z Bruk-Bet Termaliką fot. Tomasz Szwajkowski

Imponujące wejście w rundę wiosenną zaliczyli piłkarze Lecha Poznań. - Tak to powinno wyglądać - powiedział po trzecim zwycięstwie z rzędu Maciej Makuszewski.

W piątkowy wieczór Kolejorz pokonał 3:0 Pogoń Szczecin. Identycznym wynikiem zakończyły się konfrontacje z Piastem Gliwice i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. - Tak powinno być i nadal będziemy konsekwentnie grać tak, jak w dotychczasowych spotkaniach. Nie ma też co popadać w hurraoptymizm. Przed nami bardzo ważne mecze. Wygrana podbuduje nas w naszej pracy - komentował Makuszewski w rozmowie z Lech TV.

W drugich 45 minutach gospodarze prezentowali się lepiej od Lecha, ale nie byli w stanie udowodnić swojej przewagi. - Pogoń nie miała nic do stracenia. Przegrywała do przerwy 0:2, była u siebie i musiała zaatakować. Czekaliśmy na swoją szansę z kontrataku. Udało się, Marcin Robak zdobył gola. Fajnie, że mamy dwóch zawodników, którzy mają sytuacje i je wykorzystują. Czują się pewnie, drużyna pracuje na te bramki i tak powinno to wyglądać - stwierdził wypożyczony z Lechii Gdańsk skrzydłowy.