CLJ: Legia lepsza od Lecha

Zwycięstwem zawodników Legii Warszawa zakończył się pierwszy mecz półfinału rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Kolejorz prowadził do przerwy, ale po niej do siatki trafiali już tylko rywale.

W pierwszej połowie przy piłce częściej byli gospodarze, jednak to goście byli konkretniejsi w swoich poczynaniach, co zakończyło się bramką Dawida Kurminowskiego. Legioniści nie oddali w tym fragmencie meczu żadnego celnego strzału.

Po zmianie stron Wojskowi szybko zdobyli dwie bramki, obie autorstwa Miłosza Szczepańskiego. Przy stanie 2:1 gospodarze cofnęli się i przyjmowali ataki lechitów na własnej połowie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.