Ubiparip: To nie jest Lech jakiego chcemy

Vojo Ubiparip nie odmienił gry Lecha Poznań w drugiej połowie spotkania z Jagiellonią Białystok. Serb, podobnie jak reszta kolegów, zaprezentował się słabo.

Napastnik zmienił na pozycji nr 9 Zaura Sadajewa, który w pierwszych 45 minutach miał często problemy choćby z opanowaniem piłki. Ubiparip nie wzniósł jednak wiele do gry zespołu. Z drugiej strony rzadko otrzymywał od kolegów z pomocy dobre podania, a bez tego napastnikowi ciężko o bramki. Choć po przerwie Kolejorz prezentował się lepiej niż przed nią, to uległ ostatecznie Jagiellonii 0:1. - Nie jest ważne, która połowa była lepsza, bo przegraliśmy - zaznaczył Ubiparip. - Czwarty mecz z rzędu, którego nie możemy wygrać. Musimy się z tego podnieść i mocniej pracować, bo to co robimy teraz, chyba nie wystarczy, aby w końcu wygrywać te mecze - dodał.
Serb podkreślił, że jego zdaniem wynik końcowy to głównie efekt kiepskiej gry ze strony Lecha, a nie szczególnie wysokiej jakości w grze rywala. - Jagiellonia zagrała w sobotę dobre spotkanie, ale przede wszystkim to my byliśmy słabi, jak w ostatnich czterech meczach. To nie jest ten Lech, jaki chcemy, aby był. Będziemy mocno pracować - zadeklarował.