Posnania rozbita przez Arkę Gdynia

Posnania - Arka Gdynia 5:57  | fot. Tomasz Szwajkowski
Posnania - Arka Gdynia 5:57 | fot. Tomasz Szwajkowski

Rugbiści Posnanii przegrali na własnym stadionie spotkanie 2. kolejki ekstraligi z Arką Gdynia 5:57 i zamykają ligową tabelę.

Spotkanie rozgrywane było pod dyktando gości, którzy już po pierwszej połowie prowadzili 5:24. Po zmianie stron podopieczni Dominika Machlika nadal nie radzili sobie z dobrze grającym zespołem Arki i ulegli 5:57. Warto wspomnieć, że gospodarze przez większość meczu grali w czternastu po tym jak w 35 minucie czerwoną kartkę zobaczył Tomasz Nowak.

KS Posnania Poznań - RC Arka Gdynia 5:57 (5:24)