Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 6
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1028 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1026 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Akademia przegrała w Zduńskiej Woli
tww
niedziela, 18.09.2011 r.
godz. 11.56

Mistrz Polski w futsalu Akademia FC Pniewy w pierwszym meczu nowego sezonu przegrał na wyjeździe z Gatta Zduńska Wola 2:3.

- Zaryzykowaliśmy pełną pulę i dziś nie udało nam się wywalczyć kompletu punktów. Zagraliśmy słabą pierwszą połowę. Po zmianie stron stworzyliśmy sytuacje, ale szczęście było dziś po stronie gospodarzy. Nie mam pretensji do zawodników. Pozytywem tego meczu jest to, że obyło się dziś bez kontuzji. Za tydzień zaczynamy turniej UEFA Futsal Cup i nie możemy pozwolić sobie na stratę zawodników - podsumował występ Akademii FC trener Klaudiusz Hirsch.

Natomiast już za tydzień Akademia FC wystąpi w poznańskiej Arenie w turnieju UEFA Futsal CUP 2011, w którym o awans do „elite round” będzie walczyć z: najbardziej utytułowanym czeskim klubem futsalowym Era-Pack Chrudim, mistrzem Belgii Chatelineau Futsal oraz Vegakameratene Futsal z Norwegii.
 
Gatta Active Team Zduńska Wola -  Akademia Futsal Club Pniewy 3:2 (1:0)
Bramki: Olejniczak (13. i 38. min.), Kosuń (40. min.) - Mika (26. i 38. min.)
Sędziowie: Sławomir Steczko, Grzegorz Hamowski, Tomasz Sadowski, Piotr Szymczyk
 
Gatta: Bielichowski, Miłosiński - Adamski, Olejniczak, Marciniak, Szymczak, Wójcik, Kosuń, Oleszczyk, Szewczyk, Milewski, Chrzanowski
 
Akademia: Neagu, Foltyn - Łeszyk, D.Pieczyński, Ł.Pieczyński, Wojciechowski, Lebiedziński, Mika, Mójta, Stanisławski, Jasiński, Solecki