Warta Poznań pokonała Śląsk Wrocław 2:1

Piłkarz Warty Poznań Adam Zrelak cieszy się z gola podczas meczu Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław | fot. PAP/ Paweł Jaskółka

Poznańska drużyna wróciła do dawnej formy. Ostatni raz zwyciężyli u siebie w sierpniu z Górnikiem Łęczna.

Dziś o 18:00 w Grodzisku Wielkopolskim rozpoczął się mecz Warty Poznań i Śląska Wrocław. W pierwszej połowie meczu gola strzelił dla Warty Poznań Adam Zrelak i wyprowadził drużynę na prowadzenie. Drugiego gola dla Warty Poznań strzelił w 54 minucie Konrad Matuszewski. Jednak w 80 minucie gola dla Śląsk Wrocław strzelił Szymon Lewkot. Wynik 2:1 mimo zaciętej walki przetrwał do końca meczu.

Takiej pogody nie mieliśmy w Wielkanoc od dawna!