Reklama
Reklama

Zaginął 92-letni poznaniak. Widziałeś go?

fot. Policja

Hieronim Szymkowiak, podobnie jak każdego dnia w ubiegły piątek wyszedł na spacer, ale do tej pory nie wrócił do domu.

Pan Hieronim Szymkowiak w piątek wyszedł ze swojego mieszkania na ul. Piątkowskiej w Poznaniu na spacer - do tej pory nie kontaktował się z rodziną - poinformował mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Mężczyzna jest w pełni sprawny, każdego dnia rano i wieczorem wychodził na spacery. Podobnie było w piątek. Kiedy jednak nie wracał długo do domu zaniepokojona żona powiadomiła rodzinę. Najbliżsi 92-latka do soboty prowadzili poszukiwania na własną rękę, ale nie przyniosły one rezultatów. W sobotę po południu poprosili o pomoc policję.

Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. Sprawdzony został cały teren w okolicy. Rozpytywano też mieszkańców, ale nikt mężczyzny nie widział. Żadnych informacji nie posiadają też członkowie bliższej i dalszej rodziny - dodaje mł. insp. Borowiak. Liczymy, że może ktoś z poznaniaków zauważy gdzieś samotnie błąkającego się mężczyznę i zgłosi się do nas - kończy.

92-latek ubrany był w beżową kurtkę, szare spodnie i czapkę z daszkiem.

Ktokolwiek widział zaginionego proszony jest o kontakt z policjantami prowadzącymi poszukiwania pod nr tel. 61 84 122 11 lub 112.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w Wielkopolsce mogą występować burze z gradem
26℃
19℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro