Oldboje Lecha Poznań nadal w formie. Strzelecki popis Dembińskiego (skrót)

Oldboje Lecha Poznań w świetnym stylu awansowali do kolejnej rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu.

Tym razem byli piłkarze Kolejorza na bocznym boisku przy ulicy Bułgarskiej podejmowali grającą na co dzień w klasie okręgowej Obrę Zbąszyń.

Pierwsze 30 minut przebiegało pod dyktando gości, którzy prowadzili 1:0. Mogli wyżej, ale w trudnych chwilach lechici mogli liczyć na dobrze dysponowanego Norberta Tyrajskiego i...poprzeczkę.

W końcu gospodarze zaczęli grać znacznie lepiej i zdominowali Obrę, dzięki czemu po pierwszych 45 minutach mieli już dwie bramki przewagi.

Po zmianie stron oldboje kontynuowali natarcie i zwyciężyli ostatecznie 10:2. Cztery bramki zdobył Jacek Dembiński, który pokazał, że wciąż posiada doskonały instynkt strzelecki.

W czwartej rundzie rywalem oldbojów będzie lepszy z pary Orzeł Granowo - Spójnia Strykowo.

Lech Poznań - Obra Zbąszyń 10:2 (3:1)

Oldboje: Norbert Tyrajski - Piotr Sołtysiak, Tomasz Najewski, Waldemar Kryger, Marcin Drajer (Sławomir Mizgalski 46") - Waldemar Przysiuda, Tomasz Bekas, Jarosław Araszkiewicz (Maciej Maryniak 46"), Damian Seweryn (Karol Brodowski 65") - Jacek Dembiński, Sławomir Najtkowski (Wojciech Tabiszewski 46")

Bramki: Najtkowski (30"), Przysiuda (34", 51", 80"), Dembiński (44", 61", 73", 84"), Tabiszewski (53", 86") - Kulus (11"), Zmuda (74").