Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 3

Rusza powiększanie Strefy Uspokojnego Ruchu w centrum: drogowcy na ulicach!

KaT
piątek, 19.05.2017 r.
godz. 13.19
KaT | piątek, 19.05.2017 r., godz. 13.19
Rusza powiększanie Strefy Uspokojnego Ruchu w centrum: drogowcy na ulicach!

W najbliższych tygodniach kierowcy muszą się spodziewać utrudnień na ulicach w centrum Poznania. Właśnie rozpoczyna się powiększanie Strefy Uspokojonego Ruchu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1015 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1006 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1007 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Pierwsze prace zaplanowano w pobliżu skrzyżowania ulic Garbary i Wszystkich Świętych oraz na ulicy Za Bramką. - W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace związane z wykonaniem sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Garbary z ulicą Wszystkich Świętych - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Drogowcy już od miesiąca naprawiają nawierzchnie jezdni i chodników w rejonie Starego Rynku, co było przygotowaniem do wprowadzenia Strefy Uspokojonego Ruchu w tym rejonie. Przypomnijmy, że strefa będzie obowiązywać na kolejnym obszarze ograniczonym ulicami Garbary, Podgórną, Al. Marcinkowskiego, Solną i Małe Garbary. Więcej o planowanych zmianach piszemy TUTAJ.

- Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu, zwłaszcza na ustawione w rejonie prowadzonych prac znaki zakazu zatrzymywania się i postoju. Dzięki przestrzeganiu obowiązującej organizacji ruchu roboty drogowe będą mogły być przeprowadzone sprawnie i zgodnie z planem, a ograniczenia w ruchu nie będą się przedłużać - podkreśla ZDM.